Wpis z mikrobloga

@szimik: Jeżeli interesujesz się freakami i całą tą otoczką to po prostu obserwuj. Jak chcesz możesz mnie dzisiaj nazwać twórcą genez, pseudo jackowskim albo po prostu debilem. A potem po prostu czekaj na rozwój wydarzeń.
@ElMurano: 1. Zrobił, ale teraz go we freakach nie ma, więc zrobi tą karierę ponownie i zrobi ją na śmierci swojego syna.
2. #!$%@? mnie interesuje ten bałwan mlekołak z gównem na mordzie, ale jak widzę jesteś tak samo nijaki jak reszta hołoty, która niechęć do tego łysego pedryla murańskiego łączy automatycznie z byciem wielbicielem mlekołaka. Cóż za wstrętna choroba, chyba jakiś kompleks czy coś XD.
@ElMurano: Strasznie dużo błędów robisz jak na kogoś kto usiłuje pouczać innych o pojęciach i słowach :D. Natomiast zgadzam się z tym co napisałeś, bo przecież ludziom takim jak ty - z ubytkami w głowie to trzeba wyjaśnić jak krowie na rowie, bo będzie łapał innych za słówka. Rozbuja swoją karierę jeszcze bardziej używając swojego zmarłego syna jako trampoliny - teraz wszystko pasuje? A co z kompleksem mlekołaka? Nadal każde złe
@jolu90: Mam nadzieję, że nie będziesz miał racji z tą trampolina bo nie chciałbym sluchac mówienia o jego zmarłym synu ma konfach bo to nie platforma do tego, obojętnie w jakim tonie by to było mówione, ale jako hazardzista nie daje na to większych szans niestety i pewnie prawda będzie po Twojej stronie czego nam nie życzę.
tylko, że on już zrobił kariere w freakfightach przed śmiercią swojego syna


@ElMurano: ale jednak prawda jest taka, że karierę we frikach zrobił właśnie na synu i to jest fakt, łaził za nim jak smród po gaciach zgarniając każdy możliwy gram atencji. Podkoniec Mateusz to już mu nawet przeszkadzał bo nie trzymał się sztywno wyznaczonej linii partii przez starego Murana " o rodzinie mówi się dobrze albo wcale " No ale