Wpis z mikrobloga

Zbitek "może i" nie oznacza "może". Przecież przyznawałem tu nie raz, że teraz jest gorzej.

Ty widzę, że masz różowe okulary i dałbyś władze PO ponownie. To zróbmy taki eksperyment myślowy: te wybory wygrywa i przez 8 lat rządzi na przykład PSL. Odwala różne wały jeszcze dużo perfidniej niż PiS teraz (ok, wysoko zawieszona poprzeczka, ale to tylko eksperyment myślowy :p). Za 8 lat przed wyborami Twój kolega mówi, że on to
  • Odpowiedz
@Pogadajmy: tak, dałbym im władzę ponownie, dlaczego? Bo potrafię wskazać konkrety dlaczego wg mnie platforma rządziła dobrze i dlaczego warto na nich głosować, a na poparcie tej tezy napisałem dużo argumentów.

Za to Ty żeby udowodnić, że nie warto na nich głosować musisz albo pisać truizmy o rzekomym nepotyzmie i aferach (oczywiście bez konkretów), albo musisz robić fikołki, jakieś eksperymenty myślowe i wymyślać jakieś nierealistyczne sytuacje.
  • Odpowiedz
@Pogadajmy: okej, przekonałeś mnie: może i platforma rządziła dobrze, nie przekupywała ludzi socjalem (rostowski wprost mówił, że nie stać nas na 500+), zawiesiła i nie odwiesiła poboru do wojska, zrównała wiek emerytalny kobiet i mężczyzn, próbowała zaorać nierentowne górnictwo, zrobiła masę inwestycji pomimo największego kryzysu gospodarczego od lat 30 XX wieku (np drogi ekspresowe, autostrady, terminal lpg w świnoujściu), a moje życie ogólnie poprawiła się za ich rządów... no ale
  • Odpowiedz
Ale ja ci mówię, że nie do takich jak ty pisałem to porównanie. Kieruję je do tych, którzy się kłócą o te dwie brązowe kulki. Jeden mówi że woli zjeść tą, bo mniejsza. Drugi że drugą, bo śmierdzi nieco mniej. Właśnie ich chcę uświadomić, jak bez sensu jest takie spieranie się. Jak przychodzi trzeci i mówi, że jedna to g---o śmierdzące, a druga to dobra czekoladka, to ja nawet nie próbuję go
  • Odpowiedz
@Pogadajmy: zarówno ty jak i wyborcy pisu jesteście gównem, brązowymi kulkami. Myślisz, że się różnisz od pisowca, że nie jesteś brązową kulką, a tak naprawdę może i trochę mniej śmierdzisz (jesteś gównem innego typu), ale nie zmienia to faktu, że jesteś gównem.

I teraz zapraszam do dyskusji, ale oczywiście jeśli twierdzisz, że nie jesteś gównem no to nie udzielaj się w dyskusji, bo moje porównanie kierowałem do tych co uważają,
  • Odpowiedz
Bardzo ładnie tak mówić o ludziach, elegancko zaprezentowałeś swój poziom, ale raczej mnie to nie dziwi. Chciałeś zrobić analogię, ale wyszło od czapy, trochę pomieszałeś tematy.

Ale skoro aż tak bardzo ci zależy na usłyszeniu, czemu rządy PO były złe, to przeleć wzrokiem po samych nagłówkach i przypomni ci się co Twoi ulubieńcy o----------i:

Rozbrajanie i niszczenie polskiej armii
Śledzenie internautów, ACTA
  • Odpowiedz
@Pogadajmy dobra, po kolei, zeby nic nie ucieklo - wy kuce specjalnie nie wolacie zeby wasz komentarz byl ostatni? Juz ktorys raz to widze podczas dyskusji z kucem.
  • Odpowiedz
@stannis: A nie wiem czemu się tak zrobiło, mój błąd.

To teraz już nie jestem pisowcem a kucem? Ależ ja szybko zmieniam te opcje polityczne :D

Ale tak na prawdę to nie potrzebowałbym uciekać się do takich sztuczek. Tu jest K.O. i właśnie chętnie bym jeszcze zobaczył co byś tam wyjęczał z poziomu desek. Zapraszam. Nadal czekoladka smakuje, czy jednak przypomniałeś sobie, że PO również było złe?
  • Odpowiedz
właśnie chętnie bym jeszcze zobaczył co byś tam wyjęczał z poziomu desek.


@Pogadajmy: czekaj, czekaj, przekleiłeś kilka nagłówków z tvp info i myślisz, że kogoś zaorałeś?

Przecież to co napisałeś to albo bzdura, albo jakaś opinia rodem z gazety polskiej, na przykład wymienienie acta to wyjątkowo debilny z twojej strony argument przeciwko platformie ponieważ samo porozumienie acta nie weszło w życie, a tusk po wysłuchaniu przeciwników acta sam przyznał, że
  • Odpowiedz
@stannis: Właśnie afer tu celowo nie wrzucałem, bo za długa lista. Jedynie nadużycia, kłamstwa i głupie pomysły.

Mówisz, że to nagłówki z TVP. Czyli to wszystko nieprawda? Nie działy się takie rzeczy? Tylko do jednego się odniosłeś i tylko potwierdzasz, że to był błąd ich rządu.

Wymień które tematy są fałszywe, zobaczymy co wymyślisz.
  • Odpowiedz
Hahaha gratki dla Ciebie brachu, masz mnie totalnie :D Jak dzieciaka mnie podpuściłeś. Cały czas myślałem, że to wszystko na serio piszesz, a tu taki trolling. Serio dobra robota. To miłej majówki w takim razie, trzymaj się :)
  • Odpowiedz
@Pogadajmy: no o co chodzi? Chciałeś żebym wymienił fałszywe tematy z twojej strony to wymieniłem, w czym problem?

Poza tym to co tam jeszcze jęczysz na tych deskach po knockdownie? W sumie posądzenie o trolling (oczywiście bez żadnych argumentów) i nie zawołanie do odpowiedzi to już jest ciężki nokaut, a nie knockdown.
  • Odpowiedz
@Pogadajmy: kolejny fikołek i unik zostały przez ciebie zrobione, tylko po aby nie odnieść się do mojej wypowiedzi w której wymieniłem bzdury które napisałeś. Dawaj następnego fikołka cyrkowcu.
  • Odpowiedz
A do czego ja mam się odnosić niby? Jaja sobie robisz mówiąc, że PO nie miało afer, nie podnosiło podatków, nie oszukało ludzi, nie było skorumpowane itd. Mam się odnosić do żartu? No to przecież rozśmieszył mnie, ale niepotrzebnie go ciągniesz dalej, bo to przestaje śmieszyć.
  • Odpowiedz
@Pogadajmy: do czego masz się odnosić? Chciałeś żebym wymienił w których tematach nie masz racji to wymieniłem, a ty się do tego nie odniosłeś. Co tam jeszcze jęczysz po tym nokaucie? Może pora odpuścić skoro jesteś na deskach i nie wiesz co piszesz?
  • Odpowiedz
@Pogadajmy: wiesz co, skoro nie odnosisz się do tematu, tylko coś tam jęczysz na deskach (notabene już wcześniej to pisałeś, tylko zmieniłeś komentarz, nowe wytyczne? xD), nawet już boisz się mnie zawołać to może po prostu odpuść. "Tu jest K.O." jak to mawiają kuce :D
  • Odpowiedz