Wpis z mikrobloga

Wyprawy z świeżo upieczonym kierowcą #rozowypasek to emocjonująca wyprawa ( ͡º ͜ʖ͡º)

pomóż mi

ok. Przyśpiesz, tutaj masz 70 a jedziesz 30 jest niebezpiecznie

ALE JA SIĘ BOJE

jest znacznie niebezpieczniej gdy jedziesz za wolno. Dostosuj prędkość do samochodów wokół Ciebie.

Ale oni jadą za szybko!

odsuń się od krawężnika, bo Cię odbije na środek drogi

NIE POMAGASZ MI!


Boże daj mi cierpliwość.
( ͠° °)

#logikarozowychpaskow #samochody
  • 19
@JaNieGej @Kindybal_xD @Ja_tu_tylko_sprzatam32 @krytyk1205
Kurła gieroje wykopki xD
Dziewczyna jest z domu gdzie nigdy nie było samochodu. Ciężko jej przyszło uczyć się jeździć i ciągle ma obawy do swoich umiejętności, ale prawko zdała.

Uwaga. Zdanie prawka nie oznacza że ktoś już potrafi jeździć xD
a określenie "zdanie fartem" co to wgle jest?
Przecież tam nie wykazujesz jakiś skomplikowanych umiejętności.
@abeborak: hurr durr rurzowo obrażajo xD zdanie prawka nie oznacza, że ktoś potrafi jezdzić? To po ch te egzaminy, może każdemu kto zgłosi się na kurs obligatoryjnie dawajmy prawko? Jaki jest problem z takim kierowcą zrozumiesz dopiero, kiedy ktoś #!$%@? jazdą za takim ulungiem jak twoja różowa wyjedzie ci na czołówkę wyprzedzając na trzeciego. Nie życzę ci tego, ale pomyśl czasem. Innych użytkowników drogi nie interesuje, że twoja różowa pochodzi z
Ciężko jej przyszło uczyć się jeździć i ciągle ma obawy do swoich umiejętności


@abeborak: to niech coś zrobi dla reszty ludzi i się przesiądzie na autobus. Jak prędkość 70 na godzinę ją przeraża na kierowcę się nie nadaje. Niestety coraz więcej takich ułomów jak ona na drodze. Niestety obojga płci
@krytyk1205
A nie sądzisz, że może jeszcze jeździć ze mną i się nauczyć? Nie zamierzam tak tego zostawić ;)
Poza tym mówisz o 'ułomach' czyli kim? Osoby które uczą się wolniej? Których nikt nie nauczył? Czy z własnego doświadczenia?
Jaki jest problem z takim kierowcą zrozumiesz dopiero, kiedy ktoś #!$%@? jazdą za takim ulungiem jak twoja różowa wyjedzie ci na czołówkę wyprzedzając na trzeciego.


@Ja_tu_tylko_sprzatam32 Akurat w tym przypadku pretensje powinien mieć do zaburzonego idioty, który wyprzedza na trzeciego. Jeśli kogoś #!$%@? taki ulung, to powinien brać garściami walerianę albo sprzedać samochód i chodzić na piechotę, bo nie ma nic gorszego od tych super kierowców mistrzów dynamicznej jazdy, którzy wyprzedzają jak
@abeborak typy co już ci laskę całościowo ocenili, zrobili profil kierowcy i wiedzą, że totalnie nie nadaje się do prowadzenia samochodów, ja #!$%@?ę. XD

Najlepszy dzban, który winę wyprzedzania na trzeciego przez niecierpliwą #!$%@?ę za kółkiem zrzuca na kogoś, kto jedzie wolniej bo #!$%@?ś nie wytrzyma i wyprzedzić musi bo się udusi. XDD

Ludzie na tym portalu nie przestaną mnie zadziwiać.