Wpis z mikrobloga

Patrzę sobie na zostanie honorowym dawcą krwi i wymagania, a tam dyskryminacja mężczyzn, mężczyźni muszą oddać 6l krwi a kobiety 5l krwi.

A później oczywiście kobiety będą krzyczeć jak to one nie są dyskryminowane i ich prawa zabierane.

Najbardziej mnie rozśmieszył jęk kobiet po zaostrzeniu prawa aborcyjnego, gdzie one wręcz otwarcie głosiły, że im są odbierane prawa człowieka XD

typowa p0lka będąca uprzywilejowana, jednocześnie myśląc, że jest dyskryminowana: "ŁAAAA CHCĄ MI ODEBRAĆ PRAWA CZŁOWIEKA, ŁAAA WSZĘDZIE DYSKRYMINACJA CO JA ZROBIE!!!!!!!!! JAK JA MAM ŻYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
#przegryw #blackpill #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #niebieskiepaski #pieklokobiet #aborcja #feminizm #strajkkobiet
  • 14
@PanHaroldHe

Prawo powinno być skonstruowane na zasadzie obliczania jakiegoś współczynniku wzrostu do wagi, a nie płci.


#!$%@? faszyzm xD kobiety już biegną z rozdartą #!$%@?ą xD
Najbardziej mnie rozśmieszył jęk kobiet po zaostrzeniu prawa aborcyjnego, gdzie one wręcz otwarcie głosiły, że im są odbierane prawa człowieka XD


@tylkoponsfw: No to prawdę powiedziały...

Patrzę sobie na zostanie honorowym dawcą krwi i wymagania, a tam dyskryminacja mężczyzn, mężczyźni muszą oddać 6l krwi a kobiety 5l krwi.


@tylkoponsfw: Liczby arbitralne, ale powinny być dostosowane równiez do płci, jezeli mają byc w ogóle dostosowywane.
@tylkoponsfw: Kobiecie dużo trudniej jest oddać nawet te 5 litrów niż facetowi 6. Jak odbierałam ksiązeczkę zasłużonego to byłam ewenementem, bo statystycznie mimo tych wielkich ułatwień mało kobiet jest w ogóle krwiodawcami (skłonność do anemii, mdlenia po oddaniu, częste dyskwalifikacje) a oddanie tych 5 litrów zajmuje kobietom zdecydowanie więcej lat. Kobiety mogą oddawać krew maksymalnie 4 razy w roku a nie 6 razy jak mężczyźni. Dodatkowo od żadnej nie biorą płytek,
@tylkoponsfw: honorowym zostajesz od pierwszego oddania to o bycie zasłużonym jest bitwa o ten litr różnicy. Niby w kolejkach do lekarza i w aptece to mają honorować. W poz nie chce mi się nigdy kłócić ze starymi babami. Do specjalistów korzystam i faktycznie przyspiesza kolejkę. Jestem teraz w ciąży i nawet combo ciąża i zasłużony krwiodawca nie sprawiają że dostaję się do lekarza od ręki. Książeczkę mam od 14 lat jak