Wpis z mikrobloga

@robertx: Najlepsze ze nie ma w tym żadnej sprzeczności, jeśli ofiara pobicia zsika sie że strachu to jest nam jej szkoda a jesli bijacy przeceni swoje siły i sam tak skonczy to mozna mieć z niego bekę. Czasami podwójne standardy sa uzasadnione
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: Dokładnie tak - tak samo jest z cięższym kalibrem - ruski odcinający głowę Ukraińcowi kolejarzy się jednoznacznie, ale Ukraińca który by obciął łeb ruskiemu nie osadzał bym już tak jednoznacznie
  • Odpowiedz
@bombastick życie mnie nauczyło że świąt nie jest czarno biały i kazdy człowiek zasługuje na indywidualny osad j być moE #!$%@? łba jeżeli na to zasłuzył

jak ty podrośniesz to też to zrozumiesz, że nie każdy niemiec to nazista itd.. póki co żyj w swoim cudownym świecie że każdy polak to zlodziej, rusek morderca a Ukrainiec bohater narodowy.

z takim podejściem idealnie wpisujesz się w ruską mentalność gdzie cały świat zły i
  • Odpowiedz
  • 5
póki co żyj w swoim cudownym świecie że każdy polak to zlodziej, rusek morderca a Ukrainiec bohater narodowy.

kazdy człowiek zasługuje na indywidualny osad


@Niemamwiedzy: Szkoda szczempić ryja i udowadniać Ci jak niewiele się różnisz mentalnie od ruskiej hołoty.
  • Odpowiedz
@bombastick: mmmm śmianie się z ludzi zmuszanych do pójścia na front, można było się tego spodziewać po typie który grzeje tyte w piwnicy.

Szczerze to nie wiem czy bym się nie zeszczał będąc pod ostrzałem, nigdy jeszcze nie byłem na wojnie przegrywie.
  • Odpowiedz
@Aquamen: biedne kacapki na siłę ich tam zaciągnęli ;)
Nie czekaj mieli wybór: mogli uciec, mogli sobie strzelić w łeb, mogli pójść do więzienia, wszystkie te wyjścia były lepsze od frontu na Ukrainie.
  • Odpowiedz
@wladdan: gdzie mogli uciec? Tak samo jak Ukraińcy zamknięci w kraju nie zostają wypuszczani z kraju. Oczywiście już widzę jak sam strzelasz sobie w łeb bo to takie proste, mogli też pójść do więzienia gdzie zostaliby wysłani do Wagnera. Super opcję mają ci ludzie.

Władanek ma 15 lat podejrzewam i zna życie tylko z programów takich jak trudne sprawy bo taki poziom intelektualny sobą reprezentuje.
  • Odpowiedz