Wpis z mikrobloga

@Kierowca-ufo

były były bandytów UPA. nie zaklamuj rzeczywistości.
I były tam zbrodnie polakow i ukraincow. Młode 18-20 letnie dzieci, ofiary II wojny światowej zabijały ukraińskich cywili i walczyły z bandytami z upa.

https://dzieje.pl/wideo/prokurator-ipn-zbrodnia-upa-w-jaworniku-ruskim-w-1946-r-byla-ludobojstwem

przykra rzeczywistość, w której obie strony dokonywały zbrodni.

chłopskie pochodzenie to akurat nie jest powód do wstydu, bycie antypolskim propagandzistą już tak.
@Niemamwiedzy:
I z nimi walczył twój dziadek? xD

Dobra, chciałem cię trochę podpuścić, ale przeczytałeś odpowiedź zanim zmieniłem.

Miałem nadzieję, że napiszesz, że walczył z UPA. Ale musiałeś usilnie googlować, żeby znaleźć ślady działalności UPA na Podkarpaciu.

Ale i tak wyszło, że jak na Polaka, to ch*ja wiesz, bo na Podkarpaciu nie było potrzeby walki z UPA, i pojedyncze przypadki zbrodni nic tu nie zmieniają. Umowną granicą działalności UPA jest i
@bigos555: byłby … propaganda jest dla debili.

@michkoPLX dzieciaku co zagrażało kacapskiej rodzinie przed inwazją??
Dlaczego więc bronisz tak kacapii skoro oni swoich zabijają? Czemu należysz do konfederosji?
Ostatnia rzecz to nie ma czegoś takiego jak geopolityka w kacapii;) Nie używaj pojęć których nie rozumiesz ;)
@michkoPLX:
No popatrz takie zero jak ja gasi cie jak peta. To czym ty jesteś?
Mam więcej godności niż wszyscy wyborcy konfederosji i więcej honoru niż wszystkie onuce stojące na jej czele.

Poskarżysz się mamusi delikatna Dorotko ;)
Tylko nie płacz nam tutaj dzieciaku.
Jakiś 50 letni facet został siłą wcielony do armii, pewnie nawet nie umie obsłużyć karabinu, został schwytany przez wroga i zsikał się ze strachu a wykopek dostał z tego powodu orgazmu... Niczym nie różnisz się od onuc przegrywie bez empatii i uczuć. Pewnie w szkole miałeś codziennie tak oszczane spodnie jak tylko zbliżały się lekcje WFu.


@michkoPLX: Ten 50 letni facet zgwałcił na wojnie z twoimi towarzyszami kilka kobiet, dzieci, a
Twoja wiedza o geopolityce jest żałosna jesli myślisz, że odmawiając pójścia na front poszedłbyś do więzienia i grzał dupę. Rzeczywistość jest taka, że twoja rozdzina zostałaby zesłana do obozów pracy lub zabita. Obowiązkiem mężczyzny jest bronić swoją rodzinę i zapewnić jej bezpieczeństwo, ale co może o tym wiedzieć osoba, ktora nie wychodowała sobie jaj.


@michkoPLX: Twoja wiedza jest wyśmienita. Wszystkie rodziny Rosjan którzy uciekli lub wyjechali z Rosji zostały zesłane do
Jesteś dla mnie zerem. Nie masz godności i honoru. Twoje obrazy w moją stronę są nic nie warte.


@michkoPLX: ja też poproszę o taki komplement, to sobie go zapiszę i będę się chwalił wśród znajomych :)
@michkoPLX:
Dobra dzieciaku idź już na lody ;)
Wtrąciłeś się w dyskusje dorosłych i zamiast przeprosić rzucasz sie jak leszcz w siatce. Pokaż gdzie mnie zgasiłeś ?
Może wytłumaczysz nam co to według ciebie jest geopolityka? Jaki wpływ ma ta geopolityka na wybory zmobilizowanych na front.
Oraz pokaż te dane gdzie kacapy jak odmówili pójścia na front to ich rodziny zostały zabite.
Co do mamcena to po pierwsze nie pije piwa,