Wpis z mikrobloga

O wykopace już dawno każdy pewnie zdążył kilka razy zapomnieć. Mamy już prawie maj, a dzisiaj do moich drzwi zapukał kurier. Otrzymałem paczkę niespodziankę od mirabelki, dla której przygotowałem wykopakę - @voliereen. O paczce wiedziałem już od dawna, że takowa jest w przygotowaniu i wiedziałem tylko o jednym elemencie, który się tam znajdzie. Chociaż były pewne sygnały o tym, co może się tam znaleźć. I oto jest fantastyczna paczka! Mnóstwo fajnych, polskich słodyczy, a wśród nich smak mojego dzieciństwa - Dumle i draże korsarze :3 A dodam tylko, że mieszkam w UK. Browarki rzemieślnicze, których jestem wielbicielem, a także klu programu - koszulka z wyhaftowaną kaczuchą, nawiązującą do zestawu Lego z 1985 roku, a także wyhaftowanym pająkiem, który jest easter eggiem. Koszulka zrobiła mi dzień! Był oficjalny unboxing paczki, któremu towarzyszyła rozmowa wideo, było pełno pozytywnych emocji, była ekscytacja do tego stopnia, że ręce mi latały z wrażenia. XD Do paczki był też dołączony odręcznie napisany list. Krótki, aczkolwiek pełen miłych, ciepłych rzeczy :) Paczkę oceniam na 11/10 i polecam mirabelkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopaka #pokapake #lego #czujedobrzeczlowiek
hoppek - O wykopace już dawno każdy pewnie zdążył kilka razy zapomnieć. Mamy już praw...

źródło: IMG_2479

Pobierz
  • 3