Wpis z mikrobloga

Skala zniszczenia dokonanego przez spermiarzy jest trudna do oszacowania i wyobrażenia sobie. Jeszcze 15 lat temu patrząc na zdjęcie poniżej pomyślelibyście "ot, zwykła Kaśka 4/10 jakich pełno". Natomiast w roku pańskim 2023 ta Kaśka ma onyfansa. A nadwaga nie przeszkadza jej w otrzymywaniu lubieżnych komentarzy pod zdjęciami na Reddicie.

Nie mam słów i nie mam pytań.

#blackpill
Artok - Skala zniszczenia dokonanego przez spermiarzy jest trudna do oszacowania i wy...

źródło: RDT_20230427_2316046727828210623146749_1

Pobierz
  • 32
@Artok: Też uważam, że gdyby nie było popytu na takie treści, to te małe dzi*ki nie sprzedawałyby się. Jeśli myślicie, że skala tego typu prostytucji i sprzedawania swojego ciała jest duża, to pomnóżcie to sobie razy trzy. Znałem kobietę, która jest socjologiem. Na uczelni wraz z innymi pracownikami, przeprowadzali badania dotyczące zjawiska sponsoringu i takiej "amatorskiej" prostytucji. Sami byli zszokowani skalą tego zjawiska. Szparę za kasę popuszczają nawet dziewczyny z tak
@Kopytnik_1

Facetów spełniających swoje potrzeby seksualne coraz mniej(przeciętny facet kiedyś uprawiał sporo więcej seksu niż dzisiaj, a więc w czasach "wyzwolenia"), a więc popyt większy, możliwości zarabiania na swoim ciele coraz więcej, ostracyzm społeczny w stosunku do takich zachowań maleje z roku na rok, wręcz jest bardzo wiele osób które temu nawet przyklaskują, a przynajmniej są neutralne.

Nigdy w dziejach świata kobiety nie miały takich możliwości zarabiania na swoim ciele jednocześnie ponosząc
@Artok:

Natomiast w roku pańskim 2023 ta Kaśka ma onyfansa. A nadwaga nie przeszkadza jej w otrzymywaniu lubieżnych komentarzy pod zdjęciami na Reddicie.


Ta „Kaśka” ma ogromne cyce i kitrając się pokazuje je w publicznych miejscach (szlaki turystyczne, wrocławskie restauracje, biblioteki itd.)

Myślę, że to są te zalety, które dają jej komentarze pod zdjęciami na reddicie, durny blackpillowcu.