Wpis z mikrobloga

Mój ojciec to alkoholik, który od dłuższego czasu zmaga się z depresją, raz nawet mówił do matki, że będzie się wieszał. Co najlepsze jestem jedną z przyczyn jego depresji i jestem o tym przekonany, dołuje go to, że ma syna nieudacznika. Raz jak oglądał TV i padło tam zdanie o "synu nieudaczniku", to od razu nerwowo przełączył kanał, na bank pomyślał o mnie. Zresztą zdarzało mu się mnie besztać po pijaku i wypominać mi wszystkie moje niepowodzenia. Teraz jest w Polsce, na co dzień pracuje zagranicą, a jest w mocnym ciągu alkoholowym, zapowiada się ciężki okres.

#przegryw
  • 9
  • 2
@eisil: Współczuję. Ciągi ojca to jedne z gorszych dla mnie okresów w życiu. Już ciul z tym, że bałem się chodzić do szkoły i być bitym oraz wyśmiewanym. Wtedy i tak myślami byłem w domu i miałem obawy co to będzie. Obecnie ojciec nie pije od prawie 2 lat, bo nie może.
via Wykop
  • 0
@Ca_millo: Mojego na co dzień nie ma w domu, ale jak jest to przez większość chleje i praktycznie nie trzeźwieje, jak chodzi do roboty, to aż tak nie pije, za to w dni wolne zawsze jest pijany. Mam nadzieję, że się opamięta i będzie w miarę spokój w domu.