Wpis z mikrobloga

@Docent_Jan_Mula: Ja tam przepuszczam ludzi jak mają mało rzeczy, a ja dużo, więc i babę bym przepuścił i to nie z powodu, że baba. Trzeba być miłym dla siebie, a nie samolubnym robakiem.
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: Jak jest taka chora to niech wysyła ojca dziecka na zakupy albo zamawia z dowozem z Auchan czy tam inpost fresh, a nie sadzi się do wszystkich dookoła że nie padają na kolana bo jest w stanie błogosławionym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blaskun: mam podobnie jak Ty, ale z tą różnicą, że czekam aż ktoś zapyta czy może wejść przede mnie w kolejkę (bo ma mało produktów, jest w ciąży czy coś). Wyjątkiem są niepełnosprawni - im sam proponuję. Ewentualnie ciężarne, jeżeli to kasa z pierwszeństwem dla nich.

Wychodzę z założenia, że jak komuś się spieszy/nie może ustać w kolejce to po prostu zapyta. Jak nie to trudno. Jestem miły, ale warunkowo
  • Odpowiedz
Mnie kobiety w ciazy np. W Lidlu pytaly, czy mogą wejsc bez kolejki, to zawsze przepuszczalem xD nie wszyscy maja oczy dookola glowy


@gejuszmapkt: Nawet jakbym widział babę z bebzonem to bym wolał nie pytać czy ją przepuścić, bo być może gruba, a nie w ciąży.
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt

@Docent_Jan_Mula:

Mnie kobiety w ciazy np. W Lidlu pytaly, czy mogą wejsc bez kolejki, to zawsze przepuszczalem xD nie wszyscy maja oczy dookola glowy


dzisiaj żyjemy w czasach, że zebrać w internecie na wakacje, samochód czy rachunki to żaden wstyd, ale poprosić o jakąś pomoc irl to jest wielka ujma na honorze, inni powinni wychodzić z inicjatywą.
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula byłam w ciąży trzy razy i tylko raz mi odmówiono pierwszeństwa w kolejce-była to inna kobieta w ciąży :). Kiedy ludzie szukają problemów, to je znajdują
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: Niby tak ale na przykład moja żona mówi, że dla niej to krępujące było za każdym razem się pytać, bo czuła jakby się o coś dopominała. Już nie mówiąć, że jak jest się w kolejnej ciąży i zamiast martwić się kolejką to musisz skupić się na np. płaczącym dziecku i wtedy miło jak ktoś zauważy. Zazwyczaj jest tak, że ludzie nawet jak widzą cieżarną to jak ich nie spytasz
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: Ty paskudny seksisto. Swoją ignorancją zmusiłeś te biedne kobiety do proszenia się o miejsce, jakby były jakimiś żebrakami. Nie masz za grosz szacunku do naszych pięknych polskich dziewczyn ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: raz jeden przepuściłem pustaka, jak mi powiedziała, że jest w ciąży i po niej nie było widać, to potem mi się zaśmiała w twarz i przyjechał jej książę, płacący kartą, za cały kosz zakupów, gdy ja miałem dwa produkty do skasowania

później mi się tylko wpychały panny przed kolejkę, bo mówiły, że są w ciąży, a nawet po nich tego nie było widać, nawet nie pytały się o zgodę
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula ale bezczelna szmata. Jak ja takich ludzi nienawidzę. Ona jest zbyt dumna, żeby zapytać, ale jej się to NALEŻY i ty masz jeszcze o nią dbać, obcy człowieku, masz poniżej danego siebie dodam jaśnie królewny, którą przerasta zapytanie o coś. DOMYŚL SIĘ!!!
  • Odpowiedz