Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero: A co mnie gówno jakaś spurkini obchodzi? Tyle razy już o niej słyszałem, za każdym razem bez wyjątku we wpisach samych wannabe-prawakow którzy myślą, że jak wyśmieją jakąś idiotkę to będą bardziej prawicowi xD jakby to był jakiś autorytet dla kogokolwiek albo chociaż głowa jakiejś lewackiej partii, ale tak? Serio żeby nie ośmieszyć Memcena trzeba śledzić i nagłaśniać każde pierdnięcie jakiejś Spurek? xD
@Nighthuntero: nie kojarzę, że Spurek była prezes partii, w szczególności nie kojarzę, żeby była prezes partii neuropy (bo taka nie istnieje). To tak jakby wypominać konfederacji poglądy jkm czy brauna. A nie czekaj, przecież Wy wiecznie o to płaczecie:)
@Latarenko

Wymagania Kucharza u Supurek poza gotowaniem:

-Obsługa kelnerska
-prezentacja menu
-mycie kibli xD
-mycie naczyń
-wymyślanie dań
-udział w planowaniu działań marketingowych
-organizowanie sesji fotograficznych xD
-szroko rozumiana pomoc reklamy w mediach społecznościowych

#!$%@?ć ją i Mentzena też
@USSCallisto: jestem poważnym biznesmenem, mam dochodowy interes, dodatkowo działam w polityce i wiem, że godna wypłata może działać jak reklama. A w najgorszym wypadku nikt się przynajmniej nie przyczepi. Dodatkowo ten kiep wymaga "pracy ponad norme" XDD

Oczywiście, że płaciłbym więcej. Każdy kto myśli płaciłby więcej lol

Poza tym Mentzen opowiada piękne bajki o tym, że każdy ma mieć 2 auta, dom z ogrodem, latać na wakacje. Za takie pieniądze to