Wpis z mikrobloga

Cześć,
Znacie może jakieś oprogramowanie do łączenia się na rejestrator HIK'a? Posiadam dwa rejestratory HIKA 32 kanałowe.
Wcześniej mieliśmy rejestrator Vivoteka i była opcja logowania się z komputera klienckiego przez oprogramowanie VAST bezpośrednio przez konto utworzone na rejestratorze. Także nie zależy mi na takim rozwiązaniu: rejestrator--->oprogramowanie serwerowe--->klienci, tylko bardziej rejestrator--->klienci.
#kamery #rejestratory #nvr #monitoring #siecikomputerowe
  • 7
@ArekJ: Do małych instalacji najlepszy IVMS-4200 Lite, nie zamula dość szybko się uruchamia. Do większych instalacji albo takich gdzie są użyte kamery z analizą obrazu IVMS-4500 - bo ten program pozwoli to poprawnie skonfigurować. Każdy z tych programów działa z dowolnym rejestratorem HIK'a bo protokół jest taki sam.
@dktr: Testowałem, nie sprawdza się u Nas w firmie. Konta zakładane są lokalnie na każdym komputerze. Ja chciałbym tworzyć konta na rejestratorze, zarządzać nimi z poziomu rejestratora, a obsługiwać widok kamer z poziomu klienta.
@vinteris123: Bo nie umiesz obsługiwać tego programu. Konto w programie nie jest do niczego w ogóle potrzebne. Dodajesz użytkownika w rejestratorze, nadajesz mu uprawnienia do konkretnej funckcji/kamery i z tym użytkownikiem dodajesz urządzenie w iVMS podając adres, port, login i haslo.