Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Mirki, lepiej brać pakiet #telewizja i #internet od #vectra czy #netia? Obie oferty na dwa lata, różnice w cenie niewielkie na rzecz Netii, ale Vectra ma telewizję cyfrową, a Netia telewizję internetową.

Vectra utrzymuje, że Netia nie jest dla nich konkurencją, bo telewizja cyfrowa jest lepsza. Netia twierdzi, że telewizja internetowa jest taka sama lub lepsza, bo nie zależy np. od załamań pogody, a przy prędkości 600 Mbps się nie zacina/nie buforuje (mi VOD i YT zacina się na telewizorze, ale przy 100 Mbps). Jak to jest w praktyce? Mam w domu kilka urządzeń jednocześnie korzystających z sieci, dotychczasowa telewizja cyfrowa nigdy się nie zacinała nawet podczas burz śnieżnych. #pytanie #tv



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

mirko_anonim - #biedanonim
Mirki, lepiej brać pakiet #telewizja i #internet od #vectr...

źródło: ef5627bc455f821ce1422ce3902f95e3

Pobierz
  • 7
@mirko_anonim: na allegro lub gdzieś tam w necie wpisz "android smart tv box 4k" polecam "thomson tha100" lub nokia a listę m3u do zapodania na tym urządzeniu można dorwać na tagu #plusx lub #iptv lub #teleelevidenie od kogoś kto ma tam dostęp. Plusx jest obecnie nieporównywalnie najlepszy ale trudno dostępny.
@mirko_anonim: Zamawiając u mnie dowolną usługę Vectry dostaniesz jeszcze darmowe (za 1zł) miesiące na start.

Dodatkowo CANAL+ Online oraz HBO MAX w prezencie.

Możemy też szerzej porozmawiać nt. standardów.

Napisz PW lub zadzwoń 739-960-205.
Codziennie 8:00 - 22:00.
@mirko_anonim: kupując tv od dostawcy internetu w Twoim domu nie ryzykujesz zacinania się tv. większość obecnie operatorów kablowych oczywiście sprzedaje klientom tv jako ipt a zainstalowane w mieszkaniach dekodery używają "osobnego" internetu względem tego jaki jest wykupiony w abonencie internetowym. więc nawet jeśli obiążysz neta wszystkimi sprzętami w domu to dekoder tv będzie i tak hulał.