Wpis z mikrobloga

To co mnie uderza najbardziej w tej aferze, to fakt że możesz mieć miliony na koncie, w miarę prosperujące biznesy, jeździć po świecie w te i nazat, ale gdy tylko zobaczysz kawałek Hiszpana, to włącza się soft powiatowej p0lki, której z automatu rozkładają się nogi na widok iberyjskiego małpoluda. Do tego w tym hormonalnym szale, lecąc na totalnym odcięciu od mózgu. pocierasz pierogiem o "tancerza" na oczach milionów ludzi.
Te zbiedzone dziewczynki z Erazmusa, które zachłysną się wielkim światem, jeszcze rozumiem, bo taka zmiana jest dla nich oszałamiająca i chcą być "otwarte" bardziej niż to potrzebne, a w wieku ledwie 20 lat mają siano w głowie.

Ale co sobie ubzdurała, zamężna, dzieciata, 30+ baba, która ciąga randomowego hiszpana do Polski, to nie mam pojęcia.

#lewandowski #lewandowska #afera #logikarozowychpaskow
  • 21
@MSDS: a co ma mąż i dzieci do tego? To jest zwykła karynka, która zmieniła całkowicie środowisko i tak samo jak polkom na erazmusie włącza się hipergamia na maksa, bo jakiekolwiek hamulce społeczne w postaci wstydu czy ostracyzmu znikają, tak i karynce Ani hipergamia przejeła cały napęd życiowy.
@MSDS:
rel
Zawsze marzyłam żeby mieć życie jak ona, a ta pogardziła tym co najważniejsze: mega stabilność finansowa, koneksje z najlepszymi lekarzami na swiecie, giga wielkie bezpieczeństwo fizyczne, mąż który padał jej do stóp
ehhh boli dupa, oj boli
@MSDS:

Ale co sobie ubzdurała, zamężna, dzieciata, 30+ baba, która ciąga randomowego hiszpana do Polski, to nie mam pojęcia.


@MSDS: Musi się "wyszaleć" jej ostatnie podrygi :d z moich obserwacji kobieta zawsze będzie chciała się wyszaleć, jeżeli nie zrobiła tego za młodu to zrobi po 30tce, ale zawsze będzie pragnęła i chciała tego doświadczyć. Poza tym kobiety zawsze są święcie przekonane o tym, że mogę mieć lepiej czy więcej. Nie
Ale co sobie ubzdurała, zamężna, dzieciata, 30+ baba, która ciąga randomowego hiszpana do Polski, to nie mam pojęcia.


@MSDS: wyjaśnię ci to najprościej jak się da...

kobieta będzie wierna, cnotliwa wobec świata i dziwką wyłącznie dla ciebie, będzie cię wspierać i szanować

tak długo jak będzie się jej to OPŁACAŁO

w momencie w którym kobieta ustawi swoją pozycję w związku w postaci ślubu bez intercyzy, dzieci (alimenty) i jeszcze z pomocą
hipergamia na maksa


@Morthgar: ale doczytaj kolego co to hipergamia bo przesiadkę z jednego najlepszych futbolistów ostatniej dekady na jakiegoś tancerze nołnejma można nazwać na wiele sposobów ale akurat nie jest nim hipergamia
@Morthgar: No i? Hipergamia to poruszanie się wzwyż na drabince spoleczno-ekonomicznej a skakanie po opalonym Hiszpanie który nawet nie ma podejścia do Bobercika ma się nijak do tego
@empee: no skoro czytałeś o tych rzeczach, to hipergamia nie dotyczy tylko społeczno-ekonomicznej drabiny. Opalony hiszpan może być bardziej męski, mieć lepszą gadkę, umieć lepiej flirtować. Anka raczej nie rzuci Roberta dla o.h. (choć znam podobne ekscesy), ale o.h uruchamia instynkt hipergaminczy w innych wymiarach niż Bobert.
@MSDS: ciagle nasrane o tej Lewandowskiej, co się #!$%@?ło?
Jest jakiś kontrowersyjny film? Czy poprostu wykop się zesrał, bo Lewandowska tańczy z murzynami? XD
dopóki będziesz wzbudzał w kobiecie skrajne zwierzęce emocje oparte na instynkcie (jak u psów) i swoje traktowanie kobiet oprzesz na tresurze (jak u psów) karząc za jej złe zachowania i nagradzając te dobre to będziesz żył w złudzeniu miłości


@Sprus: przeraża mnie że na ulicy mogę mijać takich psychopatów,o ile istniejecie poza piwnicą. To już nawet nie jest spranie mózgu tylko jakaś schizofrenia.
Gorzej jak kacapy czy skrajni narodowcy.

Jak ktoś