Wpis z mikrobloga

Pomocy Mirki. Czy jest tu ktoś z nadzoru budowlanego? Bo wszedłem do swojego mieszkania, które w wielkich bólach buduje się od 2 lat. I to co zauważyłem to jest dramat. Woda stoi tam na pół metra. W miejscu, w którym powinna być wylewka. Przecież to oznacza wilgoć w mieszkaniu i grzyba

#patodeweloperka #mieszkanie #nieruchomosci #budownictwo
OnePageTo - Pomocy Mirki. Czy jest tu ktoś z nadzoru budowlanego? Bo wszedłem do swoj...

źródło: temp_file.png8641174928993434849

Pobierz
  • 31
@uwaganiespie brak pozwolenia na użytkowanie. bez niego kierownik budowy odpowiada za zdrowie i życie każdego na budowie. a teraz wyobraź sobie Panią Marysię w szpilkach chodząca po wciąż trwającej budowie z głębokimi wykopami np. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@malkontent: Nie widziałem za dużo dziur na dużych budowach po tym jak już były normalnie pomurowane z 2 piętra, drugie że trzeba być tępą #!$%@?ą żeby wpaść w dziurę idą do bloku oglądać mieszkanie (zazwyczaj takie nawet nie wiedzą że da się coś za wczasu zmienić w projekcie)
@malkontent: i oczywiście nikt nie wchodzi do takiego mieszkania codziennie tylko raz może 2 przez cały proces budowy.
raz spotkałem się z sytuacją że przyszedł kierownik budowy z panią bo mąż kupił mieszkanie a ona nawet o tym nie wiedziała (mąż zmarł zanim oddali mieszkanie od użytku)