Wpis z mikrobloga

Pomocy Mirki. Czy jest tu ktoś z nadzoru budowlanego? Bo wszedłem do swojego mieszkania, które w wielkich bólach buduje się od 2 lat. I to co zauważyłem to jest dramat. Woda stoi tam na pół metra. W miejscu, w którym powinna być wylewka. Przecież to oznacza wilgoć w mieszkaniu i grzyba

#patodeweloperka #mieszkanie #nieruchomosci #budownictwo
OnePageTo - Pomocy Mirki. Czy jest tu ktoś z nadzoru budowlanego? Bo wszedłem do swoj...

źródło: temp_file.png8641174928993434849

Pobierz
  • 31
@OnePageTo: to wygląda jakby wyszło spod ręki wykopowego magika od schodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie histeryzuj, wypompuj a resztę surowy beton elegancko wciągnie. Pytanie skąd ta woda, jakaś awaria? Masz tam jakiegoś kierownika budowy czy pierwszy raz pojawi się jak trzeba będzie coś podpisać
@OnePageTo: ch**owo, ale taka woda nic nie zrobi. No chyba że tak parę sezonów stała, ale to też nic takiego. Powiedz gościowi że ma to wysuszyć i jak się wysuszy to wtedy przyjdź sprawdzić i dopiero wtedy dalej może wykańczać.
Skąd ta woda się tam wzięła?
@OnePageTo: Patodeweloperka w czystym wydaniu, tego klienci nie widzą później przy odbiorach bo to wszystko sie zateguje i przykryje wylewką/tynkami, ale tak wygląda dziś 90% mieszkań deweloperskich - partactwo i bylejakość.
Te bloczki wyglądają jakby lepione po pijaku na placki, fuszerka.
Okna #!$%@? zaizolowane, pianka powinna być na całej długości i to konkretnie, a tak to będą później przeciągi spod parapetu i wilgoć na ścianach. To co majstry #!$%@?ą na budowach,
@OnePageTo: no pewnie, że twoja sprawa, oczernianie deweloperki to nie tylko obowiązek ale i przyjemność towarzyszu.
Mookie już w swoim żywiole, tego mu było trzeba.
Następnym razem użyj jakiegoś bardziej dramatycznego, np. że idziesz na odbiór i dają klucze do takiego lokalu jak poniżej..
nie chce mi się szukać po yandeksach skąd to wygrzebałeś
hu-nows - @OnePageTo: no pewnie, że twoja sprawa, oczernianie deweloperki to nie tylk...

źródło: yyqq

Pobierz
@OnePageTo: ale co to za basen xD, jakieś zejście niżej i zamknięta taka wanna xD
woda mogła się wziąć czy to z awarii jakiegoś agregatu albo nawet opadowa - jak nie masz kominów zrobionych to cieknie otworami w stropie i czasami nacieka do takiej wanny
aby długo nie stała, bo silikat będzie zieleniał, a co do "rozkazu" aby ktoś to ogarnął do następnego razu to wielkie xD, bo powiedzą abyś sobie
@OnePageTo: no widzę jak się martwisz, fotka zrobiona za dnia i wrzucona w niedzielę po 22:00, mega-pilna sprawa, nazwa pliku zupełnie nie ze smartfonowego szablonu,, eh kiedys to umieli robić zarzutki a tera sami amatorzy. Podaj adres tego budynku albo giń na czarnolisto
@OnePageTo dobrze osuszyć i obserwować. jak sytuacja się powtarza to szukać miejsca/przyczyny zalania. po bloczkach z lewej strony okna widać, że woda wlewa się z góry (najprawdopodobniej nieszczelność dachu). jak uda się wyeliminować przecieki to ja bym się nie przejmował. ludzie nie zdają sobie sprawy, że. takie rzeczy dzieją się bardzo często na budowach i po wysuszeniu i "uszczelnieniu" pomieszczenia można zwykle kontynuować roboty ( ͡ ͜ʖ ͡
@hu-nows oj wpuściliby wpuścili. w gówno firmach deweloperskich dzwoni Pani Anetka z biura sprzedaży do kierownika budowy i mówi np. że jutro przyjdą lokatorzy. normalny kierownik odpowiada, że nie ma bata to potem dzwoni do niego jego własny prezes, że ma ich oprowadzić. Polska tadam ( ͡° ͜ʖ ͡°)