Wpis z mikrobloga

@km00787: Co to jest za pantoflarz xD nie będzie transferu bo baba nie chce i #!$%@? xDD
Zresztą, po obejrzeniu dokumentu o nim na Amazonie mam przypuszczenia, że gdyby Robert nie kopał tak dobrze piłki, śmiało siedziałby tutaj z nami na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a po co robertowi psg?


@kfiatek_na_parapecie: jeśli alternatywą jest posiadająca rekordowy deficyt w budżecie Barcelona to nawet PSG wygląda jak ciekawy kierunek. Zresztą implikacje są dalej idące bo podobno w PSG obiecano Mbappe przyjście Lewego żeby Kylian mógł grać na skrzydle gdzie czuje się najbardziej komfortowo i przez brak spełnienia tej obietnicy było wiele kwasów, których można było uniknąć. Generalnie beka ile złego w 3 klubach i 1 reprezentacji piłkarskiej zrobiła
  • Odpowiedz
Dwa lata temu dawałem IM jeszcze max 5 lat w związku. Teraz zmniejszam prognozę do 4 lat. Zostawi mu parę zaskórniaków i łaskawie pozwoli na kontakt z dziećmi. Możecie mnie cytować za 4 lata lub wcześniej.
  • Odpowiedz
@km00787: I co w tym zlego? PSG od lat pokazuje, ze to gownoklub, ktory mimo taczek hajsu nic nie ugrywa. Jeszcze z tym malolatem, ktory jest krolem boiska i ma prawo rozstawiac wszystkich po katach. Rzeczywiscie, wymarzone warunki do grania xD Messi tez juz stamtad #!$%@?. Zreszta dla wielu pilkarzy gra w Barcelonie czy Realu to marzenie calej kariery. Nadal jest top strzelcow ligi, o co niektorym chodzi to nie wiem
  • Odpowiedz