Wpis z mikrobloga

Mirki jest klasyczny problem kim grać w BG2EE

Jedynkę i SoD przeleciałem dzikim magiem i jestem średnio zadowolony. Praktycznie całą grę leci się na paru czarach, do tego mikrozarzadzanie większą ilością postaci czarujących niż 2 jest męczące ( miałem siebie, imoen dwuklasowana na maga i tego krasnoluda kapłana/wojownika)

Powstała myśl aby grać jakimś prostym wojem, nie pamiętam kiedy ostatnio leciałem w RPG wojopodobnym więc kusi. Co jest lepsze barbarzyńca czy berserker ? Nie mam tyle doświadczenia w D&D żeby dostrzec różnicę.
Jakie brońki? Karsomir wpada dla Keldorna obowiązkowo

Zmiennokształtny jest nadal bezużyteczny ??

Istnieje do BG2EE taki mod jak do jedynki, który usprawnia AI przeciwnika podczas walki, sprawiając że korzystają oni z optymalnych czarów, zachowań itd ??

Myślę jeszcze nad przejściem czarownikiem, ale Edwin, Imoen (obowiązkowo) Jan Jansen, Viconia i Aerie to kuszący kompanii więc i tak będę miał team mocno czarujący ( od razu mówię, że Anomen nie będzie u mnie w teamie :d)

#baldursgate #rpg #crpg #gry
  • 6
@Ha1rless:
Ja również przy kolejnych przejściach danego erpega patrzę na klasy towarzyszy z którymi chce grać no i ostatnio z edwinem, viconia, yasreaną (mod) brakowalo mi złodzieja, więc ten kensai/złodziej mi pasowal. Bardzo mocna postać.
  • 1
@nv- jest, berserker łamany na maga, nie chce aż tak w powergaming:d aktualnej zastanawiam się nad barbarzyńcą jako workiem na obrażenia albo berserkerem bo ma wielką specjalizacje w broni xd