Wpis z mikrobloga

Panowie, ja powiem tak - dla mnie to kompromitacja. Ja jestem zażenowany, tak po ludzku jako polak, katolik, kibic, pasjonat boksu. Począwszy od samej oprawy... panowie, jeśli my chcemy liczyć się w świecie to my tak sformatowanym produktem medialnym skazujemy się na ośmieszenie, kpiny, degrengolade. Dziś pewnym ludziom polskiego boksu świat odjechał, odskoczył. Dobrze, dobrze Kacperku- przechodzę do sportu i żeby nie przedłużać bo ogladaja nas ludzie którzy jutro muszą wstać rano, pracować w szpitalu czy rozwozić bułki w podradomskich wsiach powiem wprost - poziom sportowy main eventu był żenujący. Ja powiem tak, niektórzy deprecjonują, dewaluują i że tak powiem formatują niekorzystny view społeczeństwa wobec eventów takich jak Gromda, a ja dzis powiem ze poziom techniczny walki wieczoru był gorszy. Gorszy. Tak, bo jak ja widzę cepy zza pleców to się zastanawiam co się stało z wielką szkoła polskiego boksu, z szkola jerzego kuleja, tadka pietrzykowskiego czy dawnym alfonsem Kucińskim. No ale tak to jest, jak boksem zajmują się ludzie pokroju szefa grupy knockout... Tyle.
#boks #kanalbekowy #kanalsportowy #borek
wiekuisty - Panowie, ja powiem tak - dla mnie to kompromitacja. Ja jestem zażenowany,...

źródło: 63bbffae48141

Pobierz
  • 8