Wpis z mikrobloga

  • 2
@danoneek: racje każdy może mieć swoją. To, że jesteście nudziarzami nie znaczy, że wszyscy są. Idźcie oglądać te swoje poważne filmy dla dorosłych ludzi, gdzie krew się leje, vlogi o geopolityce, czy gry w Europę Universalis. Życie - serious business xD
  • 2
@bobsley33: no przecież sam napisałeś, że dla kidow, więc pewnie musisz być bardzo poważnym dorosłym. To logiczne - przeciwieństwo kidosa to dorosły i poważny. Nie wiem czego nie rozumiesz. Nie wiem jak masz choć ćwierć mózgu to możesz dodać te kidosowe tagi na czarną czy coś. I nie zawracaj mi dupy i sam się wyloguj.
@bobsley33: To zawsze tak samo bardzo mocno śmieszy, nawet jeśli główną grupą docelową tego są dzieciaki tudzież młodszy odbiorca to absolutnie nikt nie powinien poczuwać się tym lepszym z tego powodu. Swoją drogą jeszcze nigdy nie spotkałem dorosłej i poważnej osoby co nazywałaby kogoś kidosem zazwyczaj to robią też dzieci, ale trochę starsze żeby się tymi bardziej dorosłymi poczuć.
@cybher2: @cybher2 Temat tutaj również jest taki, że starszym osobom od dzieci, powiedzmy w wieku dziewczyn i moim lub nawet starszym lekko również przyjemnie się może na to patrzeć wręcz z nostalgią. Bo samo nagranie jest stylizowane na powiedzmy 2010+ rok czyli czasy w których byliśmy dzieciakami/dorastaliśmy czasy które były totalnie inne od tego co mamy teraz chociaż pozornie nie było to wcale aż tak dawno. Ten początek social mediów, jakoś