Wpis z mikrobloga

Mam 3 opcje:
1. mieszkanie w bloku za 350 tys i bić się z sąsiadami o miejsce parkingowe
2. mieszkanie deweloperskie za 500 tys i mieć blisko miasto, swoje miejsce parkingowe
3. kupić działkę 1000m2 za 70 tys z warunkiem budowy 10 min od miasta, 5 min nad polskie zimne morze ale dookoła same pola.
Co byście wybrali? Generalnie preferuję miejski styl życia ale to co na rynku się #!$%@? to jest komedia. Myślę, że mały domek 70m2 można tanio wybudować przy pomocy własnych sił + można grać na czas z finansami. Ale finalnie #!$%@? wie ile wyjdzie

#nieruchomosci #mieszkanie #deweloperka #mieszkania
  • 13
@Leosiaa: zależy od uzbrojenia terenu. Ja na drugą chałupę robić będę z przepisu typu dom za 150k. Ja wywialem na wieś w pola ale w rozsadnym zasięgu miasta i sobie chwalę. Poza tym już mam sąsiadów więc to kwestia czasu. @Weronisia97 odśnieżanie nad morzem? Na południu serio jest z tym problem ale w innych rejonach dwa-trzy razy przejedziesz samochodem i masz spokój na miesiąc bo ubite. Poza tym teraz bardziej bym
@Leosiaa: Za mało danych, za dużo zmiennych. Ja gdybym miał wybrać między dużym miastem Gdańsk/Wrocław/Poznań, może nawet Toruń (ale tu nie chodzi o samą wielkość, miasto musiałoby mi się podobać) a działeczkę i domkiem to wybrałbym duże miasto, ale gdybym miał wybierać między jakimś co najwyżej średnim typu Kalisz, Kielce czy Opole czy coś w ten deseń to wolałbym działkę pod miastem.