Wpis z mikrobloga

@Van-der-Ledre: miałem podobnie przy ludziach z USA, myślałem, że ci drący japy youtuberzy tak tylko udają przed publicznością w internecie, ale gdy miałem kontakt z amerykańskimi turystami zobaczyłem, że wiele ludzi z USA też tak zachowuje się normalnie w prawdziwym życiu. Nic się nie dzieje, a ci krzyczą "WOWW AMAZING, OH MY GOOOD ARE YoU KIDDING ME?!?!?! WOOW INCREDIBLE" na cokolwiek wokół spojrzą mimo że nic szczególnego się nie dzieje xD
@Van-der-Ledre: irytacja to też rodzaj emocji, a dokładniej emocje wtórna, która powstaje w wyniku myśli, które mamy na temat naszych emocji pierwotnych.

Nie neguję odczuć i emocji wyrażanych przez OP, podważam tylko to, że jest bezemocjonalnym pustym człowiekiem . Wbrew temu co twierdzi, nie jest bez bezemocjonalny bytem - ewidentnie manifestuje emocje ()
@Van-der-Ledre, chłop @rol-ex ma rację. Nie neguj tego, jeszcze nie wszystek spróchniałeś w środku. Jest nadzieja dla ciebie.
Jeśli chodzi o temat to sam mam, może nie depresję ale "zniesmaczenie ludźmi i życiem". Nie przeszkadza mi jak się ludzie dobrze bawią dopóki dają mi spokój. Podejrzenie moje wzbudzają za to osoby wiecznie uśmiechnięte i szczęśliwe jak hui każdego dnia. Albo mają IQ ziemianka i harnaś wieczorem to szczyt ich marzeń albo