Wpis z mikrobloga

Czytam sobie ostatnio te wszystkie komentarze pojawiające się w Internecie i nie dowierzam. Ty się człowieku zastanów dwa razy, przemyśl, przeanalizuj co wypisujesz. Jest sobie normalna para ludzi. Para sportowców, para, która gdzieś w życiu osiągnęła sukces i cieszy się swoimi pasjami, a przede wszystkim dzieli się tym co ma z innymi. I gdzieś dochodzi do mnie, że po drugiej stronie jest człowiek zawistny, człowiek który doszukuje się różnych spisków, niszczy reputację innym....

...No naprawdę, ludzie...Ja w Hiszpanii byłem zapewne więcej razy niż ty nad polskim morzem. I to co muszę powiedzieć to to, że kultura latino i taniec jest dla Hiszpanów codziennością. To jest ich mental, oni z tego czerpią moc. I teraz pojawia się sytuacja, w której żona piłkarza, matka jego dzieci zapisuje się na jakieś zajęcia i zaraz jest atakowana przez osoby, które nawet ciężko mi podsumować....Szok. Szok i brak słów.

#heheszki #p0lka #lewandowska #mecz
Pobierz Kopyto96 - Czytam sobie ostatnio te wszystkie komentarze pojawiające się w Internecie...
źródło: mateuszborek2020-655
  • 16
@Kopyto96: Ucieszyłabym się widząc taką wypowiedź z twoich ust, jednak wiem, że to niemożliwe. Współczuję mocno twojej kobiecie, jeśli tak jak mówiłeś wcześniej ją masz xD widać, że zaślepiona, ale nie zdziwiłabym się jakbyś został sam gdyby przeczytała co wypisujesz na tym portalu ;)
@Kopyto96: Panowie, tak się składa, że akurat znam ten cały portal wykop.peel. I tak się składa, że ja również swego czasu stałem się tam obiektem ataków. Ataków cynicznych ataków chamskich, ataków oszczerczych. Atakowano moją rodzinę, sugerowano że moje dziecko nie jest moje. Dlatego dziś mówię, że mam dość. Mam dość, i uważam że trzeba takich "misiów" postawić na drogę sądową. Tyle ode mnie
Pobierz Lolenson1888 - @Kopyto96: Panowie, tak się składa, że akurat znam ten cały portal wyk...
źródło: comment_1665381072QoDPZOBSkXnuHsX77q9ygG
...No naprawdę, ludzie...Ja w Hiszpanii byłem zapewne więcej razy niż ty nad polskim morzem. I to co muszę powiedzieć to to, że kultura latino i taniec jest dla Hiszpanów codziennością. To jest ich mental, oni z tego czerpią moc. I teraz pojawia się sytuacja, w której żona piłkarza, matka jego dzieci zapisuje się na jakieś zajęcia i zaraz jest atakowana przez osoby, które nawet ciężko mi podsumować....Szok. Szok i brak słów.


@
@Kopyto96: To mówisz że cygan którego Bagiety zawijały z dyski na remizie próbował czerpać energię z młodej Agnieszki? No popatrz, czyli to tylko rodowici Hiszpanie potrafią taką magię stosować i sama karnacja była tu problemem. Albo akordeon nie jest wystarczająco "latynoski"