Wpis z mikrobloga

Patrzę, czytam i nie wierzę. Początkowo myślałem, że serio są jakieś dowody, potwierdzone informacje, że Ania Lewandowska zdradziła Roberta. Okazuje się, że jakiś wykopek zobaczył taniec i stwierdził, że tak muszą wyglądać segzy albo przynajmniej jak tańczą ze sobą i publikuje to dla setek tysięcy fanów to na pewno ONA zdradza.
Najlepsze teksty to, że ona ociera się pierogiem o jego udo XD Jakby jakaś koleżanka usiadła wam na kolanie to pewnie byście pomyśleli, że chce się z wami R U C H A Ć, bo dotknęła waszego kolana "pierogiem".
#lewandowski #afera #p0lka
  • 45
  • Odpowiedz
Jakby jakaś koleżanka usiadła wam na kolanie to pewnie byście pomyśleli, że chce się z wami R U C H A Ć


@Soczi:
Czasem sobie siedzę na ławce w parku i kobiety chcące usiąść pytają czy mogą sobie odpocząć na moich kolanach, bo cieplej niż na gołym drewnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@notBart: nie, bo jestem facetem XD

to nic innego jak #!$%@? sie, niektóre biorą za to chajs i się nazywa prostytucją.


Szkoda lewego i dziecka

@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod: bo żona tańczy z jakimś typem? No to nie idź na wesele, bo jeszcze twoja partnerka będzie z kimś tańczyć, a później pewnie z nim pójdzie do kibelka na lodzika i ostre bzykubzyku. ps nie jestem p0lką. wypok2 pozwolił mi
  • Odpowiedz
no i nie widzę takiej potrzeby by dorosły facet siadał komukolwiek na kolanach.


To na #!$%@? się wypowiadasz xD
  • Odpowiedz
  • 0
Niektórzy to nawet nie przeczytali wpisu tylko zobaczyli różowy pasek to od razu z tekstami, że p0lka. Niebieski pasek pewnie byłby wyzwany od białorycerzy. Sami lewemu robicie czarny PR, a nie jego żona.
  • Odpowiedz
  • 2
@Soczi No z koleżanek które mi siedziały na kolanach to z 90% później się conajmniej całowałem. Pozostałe 10% próbowało w ten sposób wzbudzić zazdrość innego typa. Chyba nigdy dorosła kobieta nie siedziała mi na kolanach bez podtekstu. Może raz czy dwa podczas przejazdu samochodem jak było za dużo osób względem miejsc.
  • Odpowiedz
@Soczi: masz dużo racji, ale to z siadaniem na kolanie... xD nie wyobrażam so ie sytuacji, żeby na kolanach siadała mi kobieta, która jest tylko moją koleżanką. Zawsze to podświadomie jest sygnał pewnej intymności.
  • Odpowiedz
@Soczi: ja nie ogarniam tej sytuacji, co to się porobiło z wykopem, że głównym tematem od 3 dni jest taniec Lewej z jakimś Alvaro XD

Wykopki nawet nie wiedzą czy do czegokolwiek doszło czy nie, a już z Roberta się nabijają jakby był frajerem roku () żenada, rozumiem hejty na Ankę, bo i tak mało kto ją lubi xD ale takie śmieszki z Lewego są niesmaczne
  • Odpowiedz
No a czego się spodziewasz po zaburzonych społecznie odludkach,


@WyzwolonaPodrozniczka: No a czego się spodziewasz po zaburzonych społecznie odludkach,

Skoro tu są sami tacy to usuń konto zielonko xd. Przy okazji słaba próba obrony anki ruchanki xd.
  • Odpowiedz
@Soczi: To jakaś dziewczyna kiedykolwiek siada przyjacielsko na kolanie kolegi? XDDDDD Rozumiem, że ty nie miałabyś oporów usiąść na kolanach kolegi przy swoim mężu, bo to przecież normalka xD
  • Odpowiedz