Wpis z mikrobloga

@Fan_Morawieckiego: na swoim oficjalnym yt zamieszczają co jakiś czas jakieś materiały. Może jakby przeanalizować, to uchylają gdzieś rąbka tajemnicy co tam robią teraz. Kolejny elex byłby strzałem w kolano, bezpieczniejszą opcją byłoby cokolwiek innego
@Fenrirr: a co jest nie tak z elexem 2? Nie grałem a jedynka to taki solidny średniak 6,5/10 ale jednak przyjemny na raz. Zastanawiałem się nad dwójeczka ale poczekam az dodadzą do plusa
@BigBoobs: Elex2 ma dużo przyjemniejszą walkę (bardziej akcyjną niż "taktyczną" jak w jedynce), za to słabszą fabułę. Coś jak Gothic1 vs Gothic2 - w dwójce wiadomo od początku o co chodzi i jest zero zdziwienia. Jest za to sporo odpowiedzi na pytania zadane w jedynce (za to dochodzą nowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Mi się podobało, ale ja po prostu lubię gry Piranii, może to dlatego.

Czekam
Elex2 ma dużo przyjemniejszą walkę (bardziej akcyjną niż "taktyczną" jak w jedynce), za to słabszą fabułę. Coś jak Gothic1 vs Gothic2 - w dwójce wiadomo od początku o co chodzi i jest zero zdziwienia. Jest za to sporo odpowiedzi na pytania zadane w jedynce (za to dochodzą nowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Mi się podobało, ale ja po prostu lubię gry Piranii, może to dlatego.


Czekam na Elex