Wpis z mikrobloga

Narzekacie na Kawiaq a to jest patostrimer starej szkoły.
Dymy na mieście bez hamulców o to chodzi - to mi się podoba.

Skoro wolicie oglądać jakieś różyczki i czapeczki na tiktongu u magicala,
albo 5 sportowych treningów trenera Szyszki to nawet mi was nie żal.

Kawiaq nawet boxdel się boi bo na ostatnim famemma pokazywał ochroniarzom jego zdjęcie i że ma zakaz wstępu,
także gaz do dechy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kawiaq top patostrimer, powiew lat 2019-2021 na scenie pato

#famemma #patostreamy #kawiaq
dddobranoc - Narzekacie na Kawiaq a to jest patostrimer starej szkoły.
Dymy na mieści...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • 37
: łamanie prawa, oszukiwanie ludzi, fałszowanie dokumentów - no faktycznie top patostrimer... jego miejsce jest w zakładzie karnym


@CeZ_: i tak ma być, cos się dzieje jak za czasów popularności Proboszcza czy Rafatusa lub tego typka z Krakowa co się lizał z Pezetem - też chodził porobiony po Krakowie.

Widocznie nie dla Ciebie content i tyle.
WIdzowie chcą igrzysk.
GAZ TOP
top content


@CeZ_: moja mama nie jest kibolem z maczetą,
kawiaq plewi miasto z kibolskich chwastów, wczoraj na live 7 (z 15) typów z maczetami i narkotykami zawiniętych przez policję dzięki jego prowokacji i zglośzeniu. Powinien mieć dotację z urzędu miasta i jakiś order zasłużonego mieszkańca dodatkowo odciśnięte dłonie na tej alejce koło smoka wawelskiego i ewentualnie ławaczkę "kawiaq'a" ustawioną na ul. Gazowej na Kazimierzu
choroszcze czeka ty patusie


@zdrajczyciel: wchodzisz na tag patostreamy i masz problemy z patoligą. Zalecam psychiatre jak nie potrafisz sie zdiagnozowac i zagladasz z dzikiej satysfkacji czy fetyszu na takie tagi.
Poza tym idź wysyłaj różyczki swojemu idolowi i milej zabawy w klubie do maju maju maj przygłupie. eot.
dddobranoc - >choroszcze czeka ty patusie

@zdrajczyciel: wchodzisz na tag patostream...

źródło: image-10

Pobierz