Wpis z mikrobloga

#truelove Niesamowita jest dla mnie dysproporcja pomiędzy ilością normalnych uczestników a uczestniczek xd Aktualnie wszyscy faceci oprócz Marcinka są do polubienia (Kuba miał gorsze momenty, ale teraz dobrze się go ogląda), a każda dziewczyna oprócz Martyny ma coś za uszami. Jeszcze Gigi jest mega chaotyczna, a mimo to budzi moją sympatię, ewidentnie zaczęła się wkręcać w Kamila i ciśnie go, żeby powiedział to co chciałaby usłyszeć. Oliwia....Oliwia chyba nigdy nie zaznała zainteresowania płci przeciwnej, bo działają na nią najprostsze manipulacje, żałosne teksty i "kocham cię" po pół dnia???? Z Maksymem fajnie się ją oglądało, miała jakąś osobowość, dawała się zdobywać, z Marcinkiem stała się żenująca. Łobuz kocha najbardziej i te sprawy, dodatkowo projektuje, że główne zachowania Marcinka są problemem, który widzi w Maksie☠️ Chciałabym w tym momencie napisać: Maksym, jeśli to czytasz, to też umiem robić naleśniki. Ale raczej nie czytasz bo przez przypadek chyba znalazłam Twoją dziewczynę na ig☹️
  • 2