Wpis z mikrobloga

#zarobki #praca #pracbaza #pieniadze #inwestycje #pomocy

Mirki, sytuacja wygląda tak,
Mam 23 lata, jestem bezrobotnym studentem 3 roku logistyki (nikt nie chce wziąć do przyuczenia kogoś bez doświadczenia), nie posiadam za bardzo jakichś umiejętności, nie licząc wykończeniówki, mieszkam w Katowicach, mam 40 tysięcy złotych w gotówce, mam również dostawczaka i jakiś tam sprzęt budowlany. Co byście zrobili na moim miejscu? Inb4 znajdź pracę

Czekam na wasze porady i pomysły
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artur-hemingway: coś p--------z, aż z ciekawości wbiłem na pracuj, w samych Katowicach znalazłem przynajmniej 3 oferty z zerowym doświadczeniem w transporcie. Przypuszczam, że jakbym pogrzebał głębiej, znalazłbym więcej ofert. Btw, nikt Ci nie zabroni wysłać CV na oferty, w którym oczekują doświadczenia w logistyce.
  • Odpowiedz
@artur-hemingway: poszukaj do budowlanki, wykończeń kogoś kto już to robi, dołącz jako wspólnik bez działalności, tylko fuchy, krótkie zlecenia itp w międzyczasie CV do tej logistyki. W sumie nie wiem po co to piszę, sam na to wpadłeś tylko potrzebujesz walidacji xd
  • Odpowiedz
@CydrLubelski: bzdury XD sam szukałem roboty po technikum w zawodzie i byłem na tyle zdesperowany że wysyłałem do jaworzna i katowic ( czyli zajebiście daleko ode mnie) i wiesz co? dwa razy się stało że oddzwonili. ale tylko po to żeby mnie poinformować że chętnie by mnie wzieli jakbym polazł na studia.
  • Odpowiedz