Wpis z mikrobloga

@Big_Fomo: ok czyli jak nigdy nie jadłeś to tylko sam dałeś sobie łatkę ignoranta XD nie dość że nie rozumie tematu dyskusji to musiał wepchnąć że to smakuje jak gówno mimo że nigdy nie miał kontaktu z produktem XD fanatycy mięsa są prześmieszni.
@StatekKosmicznyZiemniaki właśnie takie produkty wprowadzają w błąd ale pan Fomo powie, że to jest to samo co j3bitnymi literami napis "PRODUKT ROŚLINNY" XD
@Big_Fomo: te produkty wege leżą zawsze w jednym miejscu w swoim specjalnym dziale a nie obok prawdziwego gyrosu. Próbujesz zagiąć rzeczywistość, statekkosmicznyziemniaki sam napisał że ten produkt zaś stał tam gdzie wszystkie jogurty i został wprowadzony w błąd.
To tak jakby zaczęli robić małpki w kształcie nie wiem kubusia i stawiać go tam gdzie soczki i na etykiecie byłoby tylko napisane "napój wyskokowy" i gdzieś tam małymi dopisane że alkoholowy. Rozumiesz
te produkty wege leżą zawsze w jednym miejscu w swoim specjalnym dziale a nie obok prawdziwego gyrosu.


@mikau: mam Cie, czyli przyznales ze jest gyros jak to okreslasz "prawdziwy" - witamy pana miesozerce :D i sa podrobki gyrosow ala roslinne ;-)
w smietanie jagar tez jest napisane ze to nie jest smietana, ze nie doczytasz to juz inny problem . Jak ktos mysli ze kremowa smietanka nie jest to samo co smietana to ignorant i swir, ktory nie patrz co kupuje i splakal sie ze nie umie w zycie :D


@Big_Fomo: czyli jesteś smalcem alfa, co to zatruwają komentarze pod wpisami na temat prouktów i przepisów wege, bo chrum chrum, kwii, mój
@panDyskoteka: na te wszystkie miksy tłuszczowe, napoje pomarańczowe, produkty jogurto/śmietanopodobne i wyroby czekoladopodobne powinien być odrębny dział o nazwie śmieciowa żywność, tak jak jest zdrowa żywność, a januszy którzy tak podrabiają etykiety żeby nie dało się jasno odczytać je#ać prądem, bo to zupełnie jakby się wstydzili swoich produktów xd I tu bardziej pewnie liczą na naiwność starszych osób, bo mimo że wśród konsumentów bardzo się poprawiła świadomość, to przyjdzie taka babcia