Wpis z mikrobloga

@enron: Wiem co możesz odczuwać w związku z pilnowaniem żółwiego tempa bo ja też będę brał udział w tegorocznym maratonie w Krakowie i bardzo się pilnuje na tych ostatnich treningach żeby biegać tak żeby nie narobić sobie kłopotów przed zawodami :D Życzę udanego wyniku o jakim sobie wymarzyłeś :)
@enron: Chłopie biegasz jak amator/początkujący. Skoro celujesz w maratonie na 3:30 czyli w tempo 4:59 i patrząc na tabele Danielsa to easy runs powinieneś robić 5:37 ~ 6:11. A jak teraz patrzę na Garmina, że potrafiłeś zrobić przez dwa dni dwa treningi 23 i 30 km w tempie 5:01 i 5:03 to zdecydowanie to jest za dużo i za szybko! Gdzie tu czas na regenerację? Przydałby Ci się jakiś plan treningowy
@echelon_: chłopie, ja znany jestem wszędzie z nałogowego biegania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Regeneracja? No przecież w nocy śpię (tak, krótko, ale śpię). Regeneracją w zasadzie są dla mnie te obecne dni obowiązkowego ograniczenia objętości - zamiast 60-80 km od poniedziałku do soboty zrobię może ze 30 i to dużo słabszym tempem, przy okazji pośpię trochę więcej.

Te dwa treningi o których wspomniałeś to były takie testy
@enron: Potrzebujesz planu/trenera ;)


@echelon_: to nie to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biegam po prostu dla przyjemności, nie umiem sobie odmówić długiego wybiegania w weekend, dzień bez biegania to dzień kiepskiego nastroju. Do tego biegać mogę w tygodniu tylko w okolicach 5 rano, na czczo - też niespecjalnie to pasuje do planów treningowych. Mieszkam na szczycie wzgórza - nie ma dla mnie płaskich tras ¯\(ツ)