Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BeatboxRocker: To ja kiedyś chciałem ostrzec laskę, bo stała tyłem blisko linek na bramce na siłce jak ktoś ćwiczenie robił. Po tym jak ja dotknalem za bark i zasugerowalem żeby się odsunela to zrobiła minę srajacego psa i wielce się oburzyla, ze ja dotknalem xd

Od tego momentu mam już #!$%@? i jak coś takiego widzę to mam to w dupie i idę robić dalej trening :-)
@BeatboxRocker: wspaniałe wideo, niestety lewicowa nauka mówi że możesz wszystko i nikt nie może cię tknąć szczególnie jak jesteś kobietą. Idzie taka wyemancypowana studentka i potem ma zderzenie z rzeczywistością, że jak komuś przywali to on może oddać.
A przecież pani feministka na uniwerku mówiła że tak nie można!

Jedna nauczka i już pewnie więcej na nikogo z łapami nie wystartuje. Całe #!$%@? feministki z uniwerku w #!$%@?.
@BeatboxRocker: No Ci powiem kiedyś miałem podobną akcję. Na pasach zapaliły się pomarańczowe migające, sobie myślę, no tak, #warszawa, znów się coś #!$%@?ło. No i jadą samochody dość szybko i biegnie taka mała dziewczynka, z 5-6 lat pewnie, nie patrzy przed siebie, ani nic. No to ja ją łap za plecak i odciągam od pasów, w tym momencie przejechał zaraz obok dostawczak. Prawie by ją rozjechał. I taki dumny z