Wpis z mikrobloga

ok mordo, tylko dziwi mnie, że nigdzie nie ma o tym info. Normalnie to cały tłiter już powinien o tym ćwierkać.


@Buckwheat: A dziwisz się? Najpewniej po prostu zdjęcia krążyły w zamkniętym gronie aż wreszcie porucznik je dostał podobnie jak sporo innych informacji o syfie w naszej armii.
śmiać mi się chce jak żądają samolotów F-16 którymi by się rozbili po kilku minutach lotu


@EarpMIToR: f-16 jest najłatwiejszym samolotem do opanowania latania plus systemy pomagają ci, więc trudno się rozbić. Za to obsługa radarów, trochę trwa. Trust me, jestem pilotem w DCS World.

Szanownego Pana Ukra


@Dorodny_Wieprz: po co ten putinowski ton, oj przepraszam, konfederacki? cumraci ci przeorali już nie tylko łeb?
jak sporo innych informacji o syfie w naszej armii.


@Koniasz: Przecież ten gość to była część syfu w WP i bardzo dobrze ze go wypchnęli z wojska. Ten Powałka jako porucznik - dowódca plutonu zmechu - zapił kiedyś w noc przed ważnymi rocznymi ćwiczeniami poligonowymi brygady, w efekcie zasnął w BWP w ich trakcie, przez co cały jego pluton zgubił drogę w trakcie przemarszu i wylądował po drugiej stronie poligonu.
Dla