Wpis z mikrobloga

Jaka jest największa różnica pomiędzy mężczyzna a kobietą? Bogaty mężczyzna nie ma problemu z tym, aby związać się z biedna kobietą... Ale za to Bogata kobieta, nigdy nie zwiąże się z biednym mężczyzną. Mało tego w tych czasach jak zarabiasz 500zl mniej od swojej wybranki, to już jesteś zaszufladkowany jako gorszy, lub nieudacznik. Nawet jesteś tak postrzegany gdy masz niższe wykształcenie od pani która skończyła potężne studia z turystyki... #takasytuacja #polska #blackpill #redpill

Ale... Od tego też są wyjątki. I jest wiele szczęśliwych par, które mają #!$%@? na cały świat i się po prostu kochają bez względu na wszystko... I tego wam też życzę.
k.....c - Jaka jest największa różnica pomiędzy mężczyzna a kobietą? Bogaty mężczyzna...

źródło: girl-laughing-his-man-frustrated-very-sad-men-laughed-woman-40191264

Pobierz
  • 16
Ale za to Bogata kobieta, nigdy nie zwiąże się z biednym mężczyzną


@kxniec: No nie do końca. Dużo jest kobiet, które chcą mieć absolutną władze w związku i partnera całkowicie podporządkowanego, zależnego o niej. Taki utrzymanek jest jej na rękę - szantażuje go pieniędzmi. Sam znałem przynajmniej ze 2 pary które funkcjonowały w tym modelu
@kxniec: blackpillowo w takim razie powiem, ze baby leco na pieniondze a chopy na atrakcyjne baby

Ale jak to tak, tyle ładnych bab jest z brzydkimi chopami, a ładne chopy nie chcą brzydkich bab
Halo cierpię, ładny chop dla brzydkiej baby+

Wartości każdy ma inne, każdy chce od życia jak najwięcej
Po co po raz 12345678-tny mówić o tym samym
Ale jak to tak, tyle ładnych bab jest z brzydkimi chopami, a ładne chopy nie chcą brzydkich bab

Halo cierpię, ładny chop dla brzydkiej baby+


@Wrrronika: Wydaje się to nie mieć sensu. Jeżeli przyjmiemy, że ładna baba / chłop jest od 6/10 i rozkład wyglądu obu płci jest rozkładem normalnym to w takim przypadku jeżeli chłopy od 6/10 braliby tylko ładne baby, ale dodatkowo część ładnych bab brałaby chłopów poniżej 6/10
@kxniec: Bo baby teraz pracują, więc mogą sobie pozwolić na wymagania w tym zakresie. Chłop też powinien dbać o sobie i szukać babeczki na swoim poziomie, a nie dziecka, które trzeba utrzymywać.
@kxniec: dlatego najlepiej wiązać się w podobnym otoczeniu i systemem wartości, by współpracować i grać do jednej bramki, bo na przestrzeni lat raz facet więcej zarabia raz babka szczególnie w tych czasach.
@Wrrronika: to co powiedziałaś to redpillowe #!$%@? czyli bzdury. Tylko w redpillu facet z kasą to jest gość i laski na niego lecą.

W blackpillu głosimy prawdę - chłop 190cm z hunter eyes, dobrym FWHR i ostrą szczeną jak zyleta może zarabiać minimalną a kobieta będzie go latami utrzymywać. Chłop może nawet całe dnie grać na konsoli, a ona będzie mu robić awantury, ale sie nie rozstanie.

Takich przypadków jest mnóstwo.
Jaka jest największa różnica pomiędzy mężczyzna a kobietą? Bogaty mężczyzna nie ma problemu z tym, aby związać się z biedna kobietą


@kxniec: nigdy bym nie chciał być z kobietą bez matury, bez studiów, która pracuje w gówno robocir choćby nie wiem jak była ładna, więc #!$%@?.
@kxniec Mój chłopak zarabia mniej ode mnie około tysiaka miesiecznie. Ja mam studia on zawodówkę. Oboje nie mamy prawa jazdy. Jestem od niego 8 lat starsza - mam 34 lata. Uważam że jest zajebisty :D