Wpis z mikrobloga

Nadal uprawia się tu #!$%@?ęto że nic się da zrobić z wyglądem, nic nie ma sensu?
Na zdj. poniżej macie tą samą osobę - Ewelinę Lisowską, która przeszła spektakularną przemianę , piosenkarka po za zrzucenie sporej ilości kg ma jedynie zrobioną rhinoplastykę nosa i pewnie botoks w ustach, nic wielkiego, teraz co druga ma je napompowane.
Oczywiście nie u każdego będą tak spektakularne efekty, ale zrzucenie kg, nabranie muskulatury, odpowiednia dobrana fryzura do kształtu glowy, zadbanię o cerę itp. zrobi różnicę.
#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill #zwiazki
HaPe - Nadal uprawia się tu #!$%@?ęto że nic się da zrobić z wyglądem, nic nie ma sen...

źródło: 111

Pobierz
  • 10
@Eluno: To nie bait, nie wiem czemu miał by on służyć? też miałem w wieku nastoletnim trądzik, który wraz z wiekiem zszedł, warzylem okolo 90kg i wyglądałem jak pyza, bez kości policzkowych, obecnie mam 70 kg i jest spora różnica chociaż nie tak jak na zdj.
To że laska na jednym zdjęciu nie ma makijażu, a na drugim ma cały ryj zaszpachlowany nie ma znaczenia


@reydel: Trądzik z wiekiem schodzi, jeśli nie można go leczyć.

pamiętajcie dobierzcie dobrą fryzure do swoich zakoli


@reydel: Jeśli nie ma się jakiś potężnych zakoli to można mieć taką fryzurę, ktora je zakryje.

bo każdy wie że laski lecą na mięśnie.


@reydel: tak lecą, ale nie na sterydów pokroju pudziana
@Mistymay: Nie wiem nie znam sie, nie robiłem tego, w każdym razie ma powiekszonę, pewnie kwasem hialurynowym. Zamiast sie madrzyć napisałabyś co i jak, wiedza nt. medycyny estetycznej nie jest jakimś must have dla każdego Polaka.

Jak jesteś taka madra to powiedz czym mozna zmniejszyć bruzdy wargowo-nosowe?
@HaPe trądzik z wiekiem nie zawsze schodzi… u niektórych po okresie dojrzewania hormony same się stabilizują a u innych bez ingerencji leków hormonalnych trądzik złagodzi się po 50 lub 60 roku życia… są tez osoby które wystarczy ze będą lepiej dbać o cerę i już trądzik znika, ale przy problemach hormonalnych tradzik nie znika mimo wieku. Kobiety często na hormonach antykoncepcyjnych maja twarz czysta a bez nich maja trądzik. Tez jest dużo