Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Jedziemy zaraz z różową pochodzić sobie trochę po wwa, w związku z czym proszę o poradę: gdzie można za darmo zaparkować, tak żeby było blisko do punktów, takich jak stare miasto, łazienki?
Druga sprawa: jak wyglada w wwa kwestia wchodzenia do knajp z pieskiem? Zawsze jeździliśmy bez, ale trochę nam się jej szkoda zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#warszawa #parking #psy
  • 42
@Shimanko: jeżeli chodzi o stare Miasto, to kiedyś udało mi się zaparkować na końcu ul. Kościelnej, ale może warto przemyśleć spacerek z powiśla i zaparkować na Solcu albo pod buw'em.

Z łazienkami to bym szukał w okolicach placu Unii Lubelskiej, kilka kółek będzie trzeba zrobić
wiem bo sama chodzę.


@asiaczk: Jak to wygląda? W sensie pies leży i sie ślini bo docierają do niego nieziemskie zapachy i patrzy jak jesz czy sam w międzyczasie coś dostaje z menu?
@Shimanko: wlasnie jestem w wwa z psem i nie mam problemu zeby z nim isc zjeść. Moja podróżnicza rada (a z psem zwiedziłam ładny kawał Europy). Wybierasz miejsce gdzie chcesz zjeść (upodobania czy lokalizacje każdy ma swoją) i dzwonisz czy mozesz przyjsc z psem (określasz wielkość, niektóre knajpy sa dość małe i ciezzko byłoby zmieść duzego psa pod stolikiem w jakimś hall-in-the-wall). Dzis ma byc ciepło wiec pewnie więcej miejsc wpuści
@Shimanko: przyjedź i zaparkuj na Pradze na Białostockiej. Zawsze jest pełno wolnych miejsc. Obok masz Konesera, Muzeum Wódki Polskiej. Pełno knajp i restauracji. Przejdź się Brzeską, Ząbkowską, potem spacerkiem (15 minut), przez Wisłę i jesteś na Starym Mieście, a stamtąd to już gdzie Was nogi poniosą.