Wpis z mikrobloga

Głupie (albo i nie) pytanie: Czy pokój hotelowy dwuosobowy, wynajęty przez jedną osobę, ale dla dwóch osób, jest problemem dla hotelu, żeby ta druga osoba nie miała do niego wstępu?

Co mam na myśli: brałem hotel na kolejny weekend i jadę z różową do spa i w sumie jeżeli chodzi o dane osobowe i wszystko inne to wszędzie jest napisane 1os (moje dane osobowe), ale sam pokój jest dwuosobowy (tak, zapłaciłem za niego więcej niż za jednoosobowy). Zwykle jak wybierałem opcję dla dwóch osób to prosiło mnie o wypełnienie danych osobowych drugiej osoby, a teraz nie.

Jest to jakiś wielki problem? W hotelu będzie trzeba dopłacić?
Czy awanturować się, bo przecież jest pokój dwuosobowy to logiczne, że dwie osoby?
Czy co najwyżej będzie dopłata za śniadanie?

#hotel #podroze #hotele #pytaniedoeksperta #turystyka #podroze #podrozujzwykopem
niochland - Głupie (albo i nie) pytanie: Czy pokój hotelowy dwuosobowy, wynajęty prze...

źródło: yJ2k9kpTURBXy8zNGE1YzFlMDZlNmZjNjk1MDE0ZWE5YTE5ZmMxZmI0My5qcGeSlQMAzLTNFoDNDKiTBc0EsM0Chd4AAaEwAQ

Pobierz
  • 8
czyżby ktoś chciał przycebulić?


@kishurki: I wish, cena była ta sama, więc nawet jakbym chciał to nie byłoby gdzie przycebulić... xD
Ale widzę, że może być z tym problem, lepiej będzie jak do nich zadzwonię, zapytam o ich regulamin i powiem, że mogę dopłacić w razie czego
czytam i w sumie nie wiem, o co chciałeś zapytać. xD


@M4rcinS: Kur też tak teraz czytam i źle napisałem xD Chodziło mi o to, czy dwuosobowy pokój wynajęty przez jedną osobę jest dla hotelu problemem jeżeli są tam dwie osoby, ale widzę, że chyba jest. Zadzwonię i dogadam szczegóły xD
@niochland: Wpisałeś w formularz, że będzie 1 osoba i wziąłeś pokój 2 osobowy. I teraz pytasz czy jak przyjedziecie we 2 osoby czy to nie będzie problem? Dobrze cię zrozumiałem?
Wpisałeś w formularz, że będzie 1 osoba i wziąłeś pokój 2 osobowy. I teraz pytasz czy jak przyjedziecie we 2 osoby czy to nie będzie problem? Dobrze cię zrozumiałem?


@dzieju41: Dokładnie tak. Ale właśnie zadzwoniłem do hotelu i powiedzieli, że nie ma problemu i w ich polityce jest tak, że jak bierzesz pokój dwuosobowy to zakładają, że przyjadą dwie osoby, więc nic nie trzeba dopłacać

Więc świetnie, bo nie chciałem na