Wpis z mikrobloga

Co za gówno się zrobiło z tego #allegro (°° Zawsze byłam supersprzedawcą, same pozytywy, wszyscy zadowoleni, sprzedawałam ciuszki bo było mi wygodniej wrzucać niż na #vinted. A od tego roku masakra, co miesiąc trzeba oferty ponownie wrzucać bo samoczynnie wygasają i trzeba je podbijać i jeszcze naliczają dodatkowe opłaty xD Bardzo mi się to opłaca jak wystawiam rzecz za 5 zł, prowizja 3 zł, za zakup opłata 1 zł i jeszcze co miesiąc za przedłużenie ciągną xD Zmiany na allegro idą w coraz gorsze, wygonili wszystkich prywatnych sprzedających na Allegro Lokalnie z którego nikt nie chciał korzystać, ciągle wprowadzają jakieś zmiany i nowe opłaty, które chyba tylko oni wiedzą jak działają. Mam wrażenie że eBay im pomaga to wymyślać żeby już nikt na allegro nie kupował. Chciałam żeby moje ciuchy miały nowe życie ale wywale je do kosza bo nie mam czasu się pierdzielić z tym kretyństwem i poznawać co miesiąc nowy pomysł allegro jak utrudnić mi życie.
#zalesie #gowno #zakupy #rozowepaski #zakupyonline #modadamska
oszty - Co za gówno się zrobiło z tego #allegro (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Zawsze byłam supersprzed...

źródło: gówno

Pobierz
  • 7
@oszty: Dla mnie o ''klasie'' serwisu allegro a raczej braku takowej świadczy chociażby to, że w przypadku podróbek cały czas jest gadka od około 10 lat o walce i braku sprzedaży ich tam kiedy w praktyce przymykają na to oko i na luzie można kupić chociażby podróbki aktualnie najmodniejszego modelu butów od kiedy pamiętam.
@allegro_pl: Chyba jesteście chorzy na głowę. Nie żadne ''daj nam znać'' ponieważ jelenia to sobie szukajcie gdzie indziej macie zapewne ludzi którym co miesiąc ciężkie pieniądze za to płacicie więc niech ruszą dupsko nikt za was nie będzie pracował. Tym bardziej, że sytuacja trwa od około 11 lat a jedyne co się zmienia to model aktualnie podrabianych butów co jakiś czas zgodnie z modą. Tego nawet nie trzeba szukać wystarczy w
Cztero0404 - @allegro_pl: Chyba jesteście chorzy na głowę. Nie żadne ''daj nam znać''...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-04-19_182954_allegrolokalnie.pl

Pobierz