Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
Pewna typowa #p0lka (co najlepsze zdeklarowana wyborczyni - patrzcie, co ta nowomowa robi z człowiekiem - obecnie rządzącej partii) powiedziała mi w robocie prosto w oczy, że ona jest sama z wyboru, zawsze doszukiwała się w facetach tylko wad i to najpierw, a poza tym dla niej są oni półgłówkami i zawsze byli. Ja się odpaliłem i po raz enty włączyłem jej tyradę, niemal się na nią drąc i bluzgając o przewadze płci żeńskiej we wszystkim dziś, świata ustawionego pod nie i że one mogą wszystko, a już nic nie muszą, a w dodatku są w miażdżącej większości. I to właśnie miliony takich jak ta dokonały za nas bezwiednie wyboru, zostawiając samych ogromną ilość zwyczajnych, porządnych mężczyzn... Bo za słabi genetycznie... Ot gadzi mózg... Dosadziłem jej jeszcze, że narzekasz na lewactwo, a sama jedziesz równo g... hasełkami radykalnej lewicy feministycznej... Ale zero refleksji, ta narracja jest dla takich jak ona wygodna... No i rzecz jasna od zawsze negatywnie psioczy na islam... A ja wtedy wytaczam koronne i prawdziwe hasło, że ta religia ma rację co do kobiet... Zatyka ją i zapowietrzona mówi jedynie - to jedź tam w takim razie, pomacham Ci na dworcu... Tępa dzida, stara rura już zdrowo po 50-tce. Nawet okien zabrania otwierać, bo jej się zbliża wiadomo co i trzeba siedzieć w smrodzie z nią cały dzień. A już nie wspomnę za każdym razem o dodawanu o tym, że to mężczyźni zbudowali całą cywilizację, którą teraz one wraz z mokebe położą na całej linii poprzez wsteczny rozwój.
Pobierz
źródło: stara-baba-najpierw-cie-zwyzywa-od-najgorszych-potem-bedzie-sie-domagac-kultury
  • 14
@noonchodzewsciekly: nie ma sensu się tak denerwować i z nimi dyskutować, kłócić się, a tym bardziej irl. Tylko pod sobą dołki kopiesz, bo babie każdy wszystko wybaczy, a Ty będziesz żył ze zrujnowaną opinią jakiegoś bulwersatora, frustrata i przegrywa.
Ja tak robię, że staram się w ogóle nie mieć kontaktu z takimi kobietami, a rzadko się zdarza żeby jakieś starsze mnie wkurzały. Starsze zwykle są okej, tylko z młodszymi jest problem
@Ksut_Melodi: maksymalnie się już alienuję i nie uczestniczę ostentacyjnie w żadnych pseudo spędach integracyjnej natury, wiem, że to nie ma sensu, dlatego w głębi duszy chcę żeby to wszystko pier.... a teraz jak dawno temu nie ma lepszej okazji z uwagi na sytuację światową... już raz dostałem opierdziel, że krzyczę, zachowuję się agresywnie i że kobiety się mnie boją (usłyszałem wprost), a ja po prostu nimi gardzę wzrokiem, podobnie jak one
A ja wtedy wytaczam koronne i prawdziwe hasło, że ta religia ma rację co do kobiet

to mężczyźni zbudowali całą cywilizację


@noonchodzewsciekly

Jak to zalatuje incelstwem i takim zwykłym wywyższaniem się nad kobietami swoim rzekomym byciem lepszym z powodu płci i przyznaniem jej racji, bo pokazuje to jak faceci podchodzą do kobiet - "my jesteśmy lepsi i traktujemy was na równo jak ludzi a wy nam jeszcze do kolan w podzięce nie
@noonchodzewsciekly: z relacjami w społeczeństwie tak jest, że najczęściej nawet jak coś Ci nie pasuje to najmądrzejszym jest przemilczeć, chociaż pewnie mikorekspresje na twarzy coś tam zdradzają ,,prawdziwą opinię". Ja tak żyje, choć muszę przyznać, że idzie #!$%@? dostać gdy trzeba udawać głupszego niż się jest albo wysłuchiwać i przytakiwać przełożonym debilom na ich dyrdymały, którzy czasem celowo robią sobie z Ciebie polewkę i żart ale tu już przeszłem na facetów.
@AlienFromWenus: JEST SAMOTNA TROLLICO (a mimo to sra na chłopa w analogicznej sytiacji) jakby nie dotarło, więc argument o matkach jest lewy, bo do niej też nie dociera... nie zaprzeczycie, że facet wymyślił przykładowo ekspres do kawy, a kobieta jedynie filtr, a co wobec tego w ogólnym rozrachunku jest ważniejsze... to też by jej nie zgasiło, bo wszystkie macie wgrany ten sam soft, podałem tu przykład rzekomej podstarzałej już, ale podobno
@AlienFromWenus: nie pamiętam takich historii, bo nigdy nie podcinano Wam skrzydeł. Takie były role społeczne i każdy się na nie godził.

Kolega generalizuje bo w generalizowaniu jest sporo racji. Jest maaaasa debilnych p0lek małolat, a nawet w wieku 16-30.
Jak chcesz wiedzieć co nam przeszkadza to sobie wpisz definicję p0lki w google. A najgorsze i tak nie są te cechy i to, że takie dziewczyny istnieją na skalę masową. Najgorsze jest
@AlienFromWenus: to wy całe życie jedziecie na fejmie płatków śniegu i to właśnie przez to my chłopy tracimy głowę, bo wychowano nas w kulcie pipki... że kobieta to wrażliwy puch marny, tymczasem jesteście do cna wyzute z uczuć i głębszych emocji oraz refleksji, nie ma w was jakiejkolwiek wrażliwości, wsparcia, dobroci, bezinteresowności, jest tylko przychód, rozchód, kalkulacja i rachunek zysków, strat... nawet w jakichś g... produkcjach mizoandria aż zieje, zawyżane są