Wpis z mikrobloga

Bardzo powoli, ale jednak, rozglądam się za nowym (używanym) samochodem, i tutaj pytanie do ekspertów, co jest godne polecenia, co spełnia te wymagania:
- marki, które mnie interesują, to jedynie BMW, Mercedes, Lexus, na ten moment nie interesuje mnie żadna inna marka, być może się to zmieni jeśli nie znajdę nic z tych trzech marek
- najważniejsze jest to, żeby jak najmniej się psuł, wymagał jak najmniejszej ilości napraw itp. - nie chodzi mi o to, żeby był tani w utrzymaniu, może palić ile chce, serwis olejowy może kosztować dużo, ale po prostu nie chce sytuacji, że nagle #!$%@? panewki w silniku, bo silnik jest z tego znany itd. xD zatem prośba o polecenie konkretnych modeli, np. "weź se BMW trójke z rocznika xxxx z silnikiem xx litra, mocą xxx KM, bo są najlepsze, nie psują się itd.)
- tylko czysta benzyna, tylko automat (najlepiej dwusprzęgłowy, ale nie jest to konieczne, po prostu automat)
- moc conajmniej 250KM
- rocznik conajmniej 2015
- nadwozie tylko sedan czterodrzwiowy, w dodatku raczej mniejszy niż większy, więc wolałbym np. BMW serię 3 niż serie 5
- cena - na razie nie mam jednej sztywnej, ale im taniej tym lepiej, tj. nie polecajcie nowych M3 czy nowej E klasy AMG xD myślę, że coś koło 100-120k da się znaleźć z tymi parametrami? jeżeli nie, to też napiszczie za ile coś można wyczaić, na ten moment chcę wiedzieć ile trzeba w ogóle wydawać na samochód o tych parametrach
#samochody #motoryzacja #jakieauto #kiciochpyta #bmw #mercedes #lexus
  • 13
@AstonMilkshake: samochodów nie traktuje jako coś co muszę mieć, jako coś do poruszania się, tylko jako zabawkę, z którą lubię się pobawić, poeksperymentować itd, zatem każdy samochód który kupuje, chcę żeby był z innej marki niż te które miałem poprzednio, żeby widzieć jak dana marka się zachowuje, jak się nią jeździ itd. a po prostu nie miałem nigdy ani BMW, ani Mercedesa, ani Lexusa