Wpis z mikrobloga

Mirki, co to się tutaj teraz dzieje to ja nawet nie.

Wracam właśnie ze #studbaza pociągiem #tlk i od dobrej pół godziny jest grana akcja z dwoma prawilnymi sebami (dresik, reklamoweczka z biedry, głowa wygolona na zero). Podczas kontroli biletów okazuje się ze jeden z sebów nie ma biletu - oczywiście migając się ze zgubił. Po długiej wymianie zdań sebków z konduktorem, ów ulega i godzi się aby seba zapłacił po prostu za bilet - ale seba się nie zgadza xd konduktor zatem przystępuje do wypisywanie mandatu, ale seba nie chce się podpisać xDD ostatecznie zostaje wezwana policja i seba ma zostać przejęty na następnym przystanku. Przez ten czas trwa oczywiście nieustanne chodzenie zestresowanego seby po wagonie i uspokojenie go przez kolegę xd Przy kolejnej stacji konduktor każe kierować się sebie do wyjścia, ale seba zaczyna w panice #!$%@?ć w głąb wagonu. Na samej stacji akcja trwała ok 10 minut (oczywiście opóźnienie), podczas gdy konduktor starał się odnaleźć sebka, a następnie gonitwa po peronie (której niestety nie widziałem,bo siedziałem po przeciwnej stronie, ale pół wagonu miało grubą beke)


#seba #dres #coolstory #truestory #pkp
  • Odpowiedz