Wpis z mikrobloga

Wbiłem na tag chyba pierwszy raz po zbanowaniu Mario i serce mam bolesne. Po uja wy obserwujecie tych upośów na Tik-Toku?
Serio, ja już bym wolał patrzeć jak farba schnie, niż oglądać skrzywione dziecko i opóźnionego umysłowo 30latka, jak próbują zgrywać normalną parę. Dajcie już ich zdechnąć na tym tik-toku z madkami 500+. I tak FAS i Menelica pójdą siedzieć za Jacę
#danielmagical #patostreamy
  • 10
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@marv0oo: Pierwszy raz zajrzałem do nich od tygodnia żeby trochę się pośmiać z ich debilizmu, ale na dłuższą metę tego nie da się oglądać. Największą bekę miałem jak wykop przez kilka dni przeżywał "aferę" ginekologiczną a to wszystko była prosta akcja Magicala na zwiększenie zasięgów XD
@marv0oo: jak serio uważasz, że jak nie #!$%@?ą się na streamie to to kontent dla madek z tiktoka to idź na terapie (chociaż i tak powinieneś bo strasznie się bulwersujesz o takie gówno xD), a różnica taka, że nie nabijasz mu liczb bezpośrednio
@marv0oo: no, i ja też na to czekam. co nie zmienia faktu, że jak mariusz nie ma strumyka to jako substytut w tle fajnie pooglądać powolne i ciche niszczenie łysej przez menelice