Wpis z mikrobloga

#przegryw byłem dziś w dużym markecie obok oskarkowego liceum, pech chciał, że akurat kiedy ja byłem w środku to wbiło z 50 oskarkow z vifonami i juleczek bo mieli akurat przerwę. Powiem wam, że grubo przesadzacie z tym jakie to teraz nie są wysokie te oskarki i Julki. Myślałem, że będę moggowany w #!$%@?, a w rzeczywistości na te 50 osób to z 3 miało+185cm a cała reszta mniej niż 180 lub ledwo dobijała. Masa była takich po 170cm. Jak czytam te wysrywy na wypoku to aż się za głowę łapie, takie tagi jak #blackpill nieźle ryją beret. #wzrost #redpill #wzrostpill ##!$%@?
  • 22
@maciss: poza tym na wykopie piszą, że teraz już 14 latkowie mają średnio po 180cm i jak oni się mają przebić gdy mają "ledwo" 175cm. Gdzie z tego co widziałem to taki przeciętny wzrost który ma wręcz większość. Więc mając 175 nie odstajecie w żadną stronę. 180cm to nadal wysoki facet i nie trzeba mieć wcale 190cm czy 2m by być wysokim xDDD
@Polnischefuhrer: ja za to dzisiaj jak odbierałem córke z podstawówki to akurat trafiłem na dzwonek i chyba jakies 7-8 klasy konczyły to z połowa oskarków byla wyzsza ode mnie, nawet o głowe. Ale ja to zawsze kurdupel 170 byłem (,)