Wpis z mikrobloga

Ależ dobry odcinek kuchennych rewolucji o mój boże :D Polecam z całego serca wszystkim fanom #blackpill, #p0lka, #pieklokobiet.
W skrócie drama:
- małżeństwo koło 40. ma trójkę dzieci
- baba prowadzi sobie knajpkę, do której mąż dokłada z własnej kieszeni
- mąż nie dość, że dokłada jej kasy, żeby się "realizowała w swojej pasji" to siedzi w domu z ich trójka bachorów
- do knajpy przypałętuje się jakiś kiep, który pomaga jej za darmo w prowadzeniu knapy, za darmo i ona nazywa go swoim przyjacielem
- Magda sugeruje, że właścicielka knajpy coś z nim ten teges, szmery bajery, sikalafou
- mąż nazywa siebie "rogaczem na pół Polski"
- zwrot akcji: żona zwala całą winę na męża, że ich drogi w małżeństwie się rozjechały, a on nie był przy niej od początku prowadzenia knajpy a powinien być (wtóruje jej ten przyjaciel xD)

oglądam i nie wierzę CO BABA OD JE BA ŁA ZA FIKOŁEK LOGICZNY xD xD xD!!! Jeszcze Magda się z nią przyłączyła w akcji "przepisz na mnie restaurację mężu bo to moje jest, a jak to będzie hulać to mnie wykolegujesz z interesu, który sponsorujesz"

HAHAHAHAhahaha

Uszczypnijcie mnie. Sezon 23, odcinek 10

#przegryw #przegrywpo30 #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lki #pieklokobiet #bekazpodludzi #zwiazkipartnerskie
s.....u - Ależ dobry odcinek kuchennych rewolucji o mój boże :D Polecam z całego serc...

źródło: kuche

Pobierz
  • 58
@Nieznajomy_U_Bram: @bobsley33 Panowie, to jest jeszcze chvj. Beciak z kwiatami przeprasza Panią #p0lka za to, że sponsorował jej przez 3 lata "pasję żeby się mogła realizować" i za to, że pilnował ich bachorów kiedy ona spędzała miłe chwile z przyjacielem w ich nierentownym biznesiku:

To nie są ćwiczenia, powtarzam to nie są ćwiczenia, to się od je ba ło na serio
s.....u - @NieznajomyUBram: @bobsley33 Panowie, to jest jeszcze chvj. Beciak z kwiata...

źródło: kuche2

Pobierz