Wpis z mikrobloga

Na zdjęciach Anna Lewandowska w hiszpańskim klubie (zdjęcie ukradzione z twittera).

Obecnie nie opłaca się wchodzić w stałe, zobowiązujące relacje z perspektywy mężczyzn. Rewolucja seksualna, rozwój antykoncepcji, media społecznościowe i globalizm doprowadziły do tego, że wasza 'konserwatywka' nie będzie zainteresowana relacją z Wami, a jedynie znalezieniem względnego bezpieczeństwa (przede wszystkim emocjonalnego) - w rzeczywistości niemal każdej marzy się ruchanie w trójkątach / z chadami.

Internet obnażył prawdę o prawdziwej naturze kobiet i coraz więcej mężczyzn ją dostrzega. W mojej opinii najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na pieniądze i relacje sponsorskie z jakimiś 18-/19-stkami, bądź też na inny rodzaj relacji niezobowiązujących. Stałe związki / małżeństwa powoli stają się synonimem frajerstwa i przegrywu (nie podoba mi się to, ale takie są fakty).

#rozowepaski #niebieskiepaski #lewandowski #przegryw #seks #zwiazki #redpill
I.....I - Na zdjęciach Anna Lewandowska w hiszpańskim klubie (zdjęcie ukradzione z tw...

źródło: FtoE28WWAAAZxkR

Pobierz
  • 97
@Sadomason: I tylko dlatego masz prawo pisać do mnie, że jestem cuckoldem?
Ja rozumiem, że ludzie mają ciężko w życiu ale nie upoważnia Ciebie to do tego, że oczerniać innych w necie na podstawie różnych, błędnych osądów, oponii.
Nie wiesz też przez co ja przeszedłem i mimo to staram się być dobrym mężem i jeszcze lepszym ojcem.

Serio odstawienie wykopu i innych podobnych mu stron to bardzo dobra rada.
Wyjdź do
@who_cares2: A czym jest taniec towarzyski według ciebie? Bo według mnie to artystyczna ekspresja w bliskiej relacji emocjonalnej z drugim człowiekiem. Dlaczego Lewandowska (i inne kobiety twierdzące że taniec nic nie znaczy) nie tańczą solo, tylko wybierają na partnerów do tańca przystojnych mężczyzn? Według mnie taniec to tylko pretekst aby "spróbować" innego faceta (niekoniecznie seksualnie). Według mnie kobieta która chce "próbować" innych facetów nie powinna być w stałym związku.
@who_cares2: @jukel Pewnie gadacie właśnie z jakimiś imigrantami z Afganistanu czy tam innej Arabii Saudyjskiej dobrze się maskującymi i mówiącymi po polsku i nawet o tym nie wiecie. Spokojnie, oni tak mają, to tylko część ich kultury. Założyć worek babie na łeb, lać batem jak dotknie jej przypadkowo obcy chłop na bazarze, niedopłacić obcego chłopa do jakiegokolwiek kontaktu, nawet jeśli będzie sanitariuszem szykującym się do zrobienia masażu serca kobicie, która leży
@Ivan_III: typie, przecież największym cuckiem to tutaj jesteś ty. Piszesz jakieś wysrywy o podrywaniu przez chadów, jak to baby skaczą po #!$%@? wysokich i przystojnych instruktorów tańca. Zarzekasz się, że ty taki nie jesteś i swoją kobietę trzymałbyś krótko, ale jednak brandzlujesz się do tych cuckowskich opisów. O Mokebe jeszcze napisz i ich dużych #!$%@?, to na pewno ukryjesz swoje cuckowskie zapędy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@who_cares2: #!$%@? z tymi przegrywami, zostaw to bo oni są niereformowalni. Na pewno typ taki jak ze zdjęcia, który ani nie jest biedny, ani źle nie nie wygląda a do tego zajebiście tańczy miałby się #!$%@?ć w giga-aferę ruchając miliarderkę, którą uczy tańczyć. Trust me bro, on wcale nie ma zapewnionego #!$%@? małolatek po korek. Przegrywy jak zawsze najwięksi teoretycy relacji damsko-męskich.
Nie no ale nie oszukujmy sie, w tancu jest jednak ten podtekst powiedzmy romantyczno-seksualny, inaczej jednoplciowe pary tez by sie zdarzaly.


@HIMARS Albo to po prostu dobra zabawa? Mam kolegę 100% homo i latino. I z nim się zawsze tak mega fajnie tańczy na imprezach, właśnie dlatego, że to zabawa. A z boku te tańce potrafią wyglądać bardzo ogniście. ;) Mimo że żadnego romansu tam nie ma.
Solo też koleś super tańczy.¯_(ツ)_/¯
@who_cares2: to co piszesz ma sens, ale świat nie jest czarno-biały tak jak go malujesz:

- Anka nie jest żadną latynoską, żeby mielenie dupskiem po kroczu random alvaro było dla niej normalne, tym bardziej dla polaków komentujących to tutaj
- Wierz w to bądź nie, ale taniec (ten towarzyski) jest przede wszystkim erotyczny, służy uwodzeniu i poznawaniu emocjonalnemu
- Dziwnym trafem anka jak i wszystkie laski w takim kontekście nie tańczą