Wpis z mikrobloga

Mbank wy jesteście normalni? Próbuję zalogować się dzisiaj do apki mbank i co widzę po wpisaniu poprawnego pinu? "BŁĄD. Twoja wersja aplikacji jest już nieobsługiwana. Kliknij OK by zaaktualizować".
Serio? Jeszcze 2 dni temu mogłem się zalogować i wsztstko było ok. Specjalnie nie aktualizowałem bo stary wygląd mi pasuje. Serio moja wersja 3.43.0 jest aż tak stara? Mirki jaką wy macie wersje? Mbank pewnie nie odpowie..., bo

No właśnie, wy już całkiem olaliście klientów? Profil mbankowy ostatni raz odpowiedział uwaga: 30.12.2021, 20:36:30
Czyli cały rok 2022 nic tu nie pisaliście na tagu mbank i nie pomagaliście czy macie jakieś inne konto? Bo ten profil od półtora roku martwy - https://wykop.pl/ludzie/ZespolmBanku
#mbank #banki
  • 3
@mateos11: W przypadku apki z banku lepiej ją zaktualizować dla bezpieczeństwa swoich pieniędzy. Jakieś duolingo czy inne rzeczy można olać, ale banku i ich aktualizacji bym nie ignorowała, nawet jeśli wygląd po zmianie jest kijowy.
A co do wersji, to też mam 3.61.0
@Surykotka: skoro musze aktualizować to znaczy że poprzednia była niebezpieczna.

Jeszcze rozumiem jakbym mial stary telefon i android ale nówka telefon niemal. Już pekao i zasrana apka peopay wymagała androida powyzej 6.0 i musiałem ojcu kupić nowy telefon za tysiaka bo jego samsung tylko android 5.0 maksymalnie obsługiwał i nowszego nie dało się wgrać. Te apki to porażka, dobrze że jest bankowość internetowa i z przeglądarki można wszystko zrobić bez głupich