Wpis z mikrobloga

Że też ja dopiero teraz trafiłem na serial #breakingbad - powiem szczerze - trafia do moich ulubionych seriali zaraz obok Losta, Prison break i watahy. Ogólnie to 10/10. W miesiąc oglądnąłem wszystkie sezony. Polecam. Jedyny minus jest taki że pewnie znowu minie z 5 lat zanim znowu trafię na serial który będę mógł dodać do mojej topki #netflix #seriale #kino #filmnawieczor
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 27
@Xtreme2007 jako, że na mojej topce są prawie te same seriale to odrazu polecam better call saul czyli prequel breaking bad (pierwsze sezony dość powoli się rozkręcają ale potem już akcja jest podobna jak w bb) i El Camino czyli krótki film pokazujący wydarzenia po breaking bad.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Miałem podobnie
Po obejrzeniu BB w następnej kolejności sięgnąłem po Better Call Saul, a kolejno Dextera
Aktualnie oglądam Rodzinę Soprano i później myślę nad Narcos
Szczerze to polecam te wyżej wymienione :-)
  • Odpowiedz
@Xtreme2007
Wiesz jak ja oceniam dobry serial? Ze po 10 latach od obejrzenia dalej mam go w pamięci, wspominam go, ma na mnie jakiś wpływ.

Do takich seriali zaliczam: the wire, dexter (pierwsze sezony), breaking bad, boardwalk empire, pierwszy narcos.
Better Call Saul właśnie kończę- zostały mi 3 odcinki :)
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: to samo doświadczenie miałem w ostatnie grudniowe święta.

Nigdy nie lubiłem seriali, ale Netflix ciągle mi proponował BB; w internecie wszędzie memy z tego serialu, a głównego aktora kojarzyłem z Zwariowany Świat Malcolma którego lubiłem za dzieciaka. Myślę sobie, ch.uj spróbuję...

No i do dzisiaj mam ptsd z obawy, że nic lepszego nie obejrzę. Ostatni sezon mnie mega wzruszył. Arcydzieło.

Za niedługo próbuje Sopranos, może w ten sposób zadowole
  • Odpowiedz