Wpis z mikrobloga

Nasz Narodowy Czempion jest już bordo. Na nowym Wykopie, jak w PiSie, szybko można awansować na szczyty :-).


@LoginZajetyPrzezKomornika: akurat na nowym wykopie tak użytkowników #!$%@?ło, że wystarczy 1 znalezisko na głównej i masz bordo. Aż sam się zdziwiłem, że po 2 tygodniach od nowego wypoku byłem w rankingu, a później bordo... ale to widać na zasięgach, to widać na mikro, to widać na głównej - użytkowników nie ma.
do rankingu widać, że brane są głównie albo tylko znaleziska. Więc nie dziwne ze skoczył w górę mocno jeżeli z płomieniem wskoczyło znalezisko na SG z wuchtą komentarzy


@Piotropatra: BTW: No nie dziwne na nowym Wykopie szczególnie, że tego znaleziska (AMA) z PiSowskim klaunem nie da się zakopać i nie jest to znalezisko oznaczone tagiem #polityka (przypominam, że moderatorzy sami dodają taki tag do znalezisk, czy wpisów na mikroblogu, gdy treści
Wy i wasze chore urojenie,


@Hieronim_Berelek: no to właśnie po tobie widać jakieś urojenia bo wszędzie widzisz "wy", "was" czyli co? Ruskich? Ruskich agentów? Czy kogo? Za to nie widzisz przytulonych 1,6mln zł za co? Jak myślisz? Czyżby PIS chciał aby naprawiono tagi? Czy może aby były pieniądze na odpowiednią moderację treści?
  • 1
@Logan00 True. Ja ostatnio dla jaj wrzuciłem "Libację na skwerku", żeby przetestować, jak to skróci ten bot, który się odzywa w komentarzach. Pierwsze znalezisko od lat, które wrzuciłem na wykop. Doczekało się około 300-400 wykopów, więc w sumie niewiele. A i tak dostałem bordo ¯_(ツ)_/¯ (również pierwszy raz od lat).