Wpis z mikrobloga

Mam taką koleżankę (której wyznałem uczucia i nic z tego nie wyszło xD), w międzyczasie znalazła sobie jakiegoś chłopaka no i nasz kontakt trochę wygasł, w sensie sama mi powiedziała że nie wie czy takie nasze spotkania są w porządku wobec tego jej kogoś. Ostatnio dowiedziała się że często pisze z inną dziewczyną (ona też ma chłopaka xD) i nawet że u mnie była. I mam wrażenie że ta moja pierwsza koleżanka zrobiła się jakaś zazdrosna. Po pierwsze to sama zaproponowała spotkanie w ten weekend czego się kompletnie nie spodziewałem. A nawet dziś rano do mnie napisała co dziś robię i czy nie chciałbym zadań zarazem porozwiązywać (niestety czasu nie mam xD).
Co to za nagła zmiana zachowania?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 20
@Serendipity_: napisalbym zebys pyknal i olal ale jak jest tak jak piszesz to lepiej tego nie rob i daruj se idiotke kompletnie, baby typowo dostaja #!$%@? jak widza ze facet przestaje na nie zwracac uwage i jeszcze jakas inna sie w okol niego kreci
@Serendipity_: teraz trzeba olewać tą pierwszą i patrzeć jak puchnie xD

plus bądź trochę bardziej arogancki i egoistyczny (nie musisz na serio, udawaj) i nagle zobaczysz, że się jakoś podejrzanie zachowuję w stosunku do Ciebie; oczywiście nie na każde świnie to działa