Wpis z mikrobloga

Na Wołyniu i Galicji Wsch. Ukraińcy porąbali siekierami 200tys Polaków.

Wykopki:
To już było dawno
A kogo to obchodzi
To przrez Piłsudskiego

Ruski odcina głowę Ukraińcowi.

Też Wykopki:
O Boże jak tak można!
Coż za bestialstwo!
Zbrodnia wojenna!

Wykopki, nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arboree: czyli potępianie zbrodni rosjan jest OK, ale potępianie zbrodni ukraińców już nie, bo walczą z ruskimi?

No bo może to co się dzieje teraz jest milion razy ważniejsze niż to co się działo 100 lat temu?


@icy_triangle: naród, który nie zna swej historii skazany jest na
  • Odpowiedz
@Tetsuya: czyli w 2024 nie będziemy rozmawiać o zbrodniach rosjan z 2023, bo już rok się nie będzie zgadzał? czystki etniczne na bałkanach to jakaś prehistoria? o mordzie w katyniu i holocauście też lepiej nie wspomniać? A o mec jeghern to już w ogóle nie ma co mówić, bo to było ponad 100 lat temu?
Nie no, o tym można, tylko zbrodnie ukaińców uległy przedawnieniu, jeśli myślisz inaczej jesteś ONUCA
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: tak jak powiedział wasz wódz stalin… śmierć jednostki to tragedia, śmierć milionów to statystyka.

@zenek-stefan1 ekshumacje to jedna pewne szacunki to drugie.
Nie spotkałem w żadnym opracowaniu tej liczby. Więc pytam skąd ją wziołeś?
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1 ja to widzę tutaj taką różnice, że jedno już było i ofiarom nikt nie jest w stanie pomoc, a i rodziny ofiar nie poczują sprawiedliwości bo sprawców też już w większości dawno nie ma i nie można ich ukarać. Natomiast drugie dzieje się tu i teraz i można to powstrzymać, żeby ktoś inny nie musiał przeżywać tego samego co nasi przodkowie.
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1: A czy ty wiesz kretynie, że Wołyń miał miejsce w 1943 roku i nawet moi dziadkowie pojawili się na świecie dopiero za kilka lat. Natomiast odcięcie głowy ukraińskiemu jeńcowi stało się tu i teraz na naszych oczach? Gdybym żył w 1943 roku to pewnie tak samo oburzałbym się beztialstwem hitlerowców, banderowców i Sowietów. Natomiast idąc twoją KRETYŃSKĄ logiką, to jak ktoś zabije dzisiaj Niemca, to nic takiego się nie
  • Odpowiedz