Wpis z mikrobloga

@indiansupport: Turcja przecież jest w świecie zachodnim mocnym partnerem i członkiem NATO xd co to za argument. Oczywiście, że musimy pamiętać o historii i wyciągać z niej wnioski - np. takie, że głównym zagrożeniem dla państwowości Polskiej po pokonaniu krzyżaków stała się Rosja a następnie Niemcy/Cesarstwo Austriackie. Jakby wziąć wszystkie zbrodnie Ukraińców na Polakach i porównać do zbrodni rUUskich na Polakach to byłby to może jeden mały procent, a w debacie
@indiansupport: I znów - nadal brak konkretnych przykładów, tylko próba ominięcia tematu "sam sobie znajdź, na pewno są".

W poprzednim komentarzu zasugerowałeś, że skala zbrodni nie ma znacznia. Tak jak 200 tys to to samo co 100 tys, czy 200 tys to to samo co 40 tys. Bez znaczenia.

Ja na przykład nie zamierzam porównywać skali zbrodni rosyjskich na polakach do ukraińskich, bo dla mnie to osobne wydarzenia i każde warte
@zenek-stefan1: W jaki sposób zbrodnia Ukraińców z zachodniej części kraju 80 lat temu usprawiedliwia zbrodnie na Ukraińcach ze wschodniej części kraju teraz?
Dodatkowo porównujesz żołnierza wysłanego przez państwo czyli przez naród do organizacji narodowo-terrorystycznej reprezentującej grupę narodowców z regionu na zachodzie Ukrainy.
Podsumowując gadasz jak upośledzony.
@zenek-stefan1: A dziś ci, którzy się tym wsławili są według Ukraińców "bohaterami". A w ramach podziękowania za pomoc wmuszają "zboże".. .Jesteście takimi samymi degeneratami jak Rosjanie, nie dorośliście do Europy i nigdy nie dorośniecie.
@zenek-stefan1: Ale rozumiesz kolego, że fakty historyczne mają w tej chwili mniejsze znaczenie, niż to, że rosjanie nap********** naszych sąsiadów, a my jesteśmy kolejni na ich liście?
Czy tego nie rozumiesz? Albo uważasz, że to mało istotne?

Rozumiesz, że zdarzenia ostatnich kilku lat i kilku kolejnych będą miały decydujące i długofalowe skutki na stan naszego świata?
I nie mówię tylko o Ukrainie.
Rozumiesz, czy nie rozumiesz?
@Eillis: Skoro mianują ich imionami ulice w Kijowie (i na całej Ukrainie) to znaczy, że dla nich to jest ważne teraz w tym momencie! Skoro wysyłają nam zatrutą żywność w podzięce za pomoc też nie zaprotestujesz? Uważasz, że to wyraz przyjaźni?

Rozumiesz czy nie rozumiesz?
@West__: Tbh mam gdzieś, jak nazywają ulice. Przeciętny ukrainiec po prostu nie ogarnia, że niektóre postacie, które uważają za bohaterów są u nas bardzo negatywnie postrzegane.
Myślisz, że oni sobie myślą "Polacy pomagają nam w wojnie jak mało kto. A walnijmy sobie coś kontrowersyjnego na złość, żeby ich wkur*"?

Cały czas mamy u siebie też wojnę informacyjną. To jest walka o Ukraińskie morale. Po której Wy jesteście stronie? Komu kibicujecie?
@West__: Sorry za grube litery. To nie jest celowe. Po prostu odruchowo cenzuruję słowa z *, a Wykop przerabia to na pogrubienie. ( - _ -)

Nie. Nie jestem trollem. I dyskusja ze mną ma sens. Ale musisz mieć argumenty.
@zenek-stefan1: xd no to wypuścili Cie w idealnym momencie ( ͡º ͜ʖ͡º)
mnie dzisiaj jakiś typ wyzywał od alkoholików, bo oczywiście odważyłem się wypowiedzieć swoje zdanie na temat śmieci wybielających ludobójstwo, ale na razie bana jeszcze nie wyłapałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie nadrabiam znaleziska, zaraz sprawdzę